KDU-ČSL Středočeský kraj | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


KDU-ČSL Středočeský kraj


Poslední vydané tiskové zprávy


Studenti: Na středních školách chceme místo knih notebooky.

Praha - Kdyby se mělo o budoucí podobě výuky na školách rozhodovat mezi studenty, získala by mnohem modernější charakter než doposud. Nevídanou podporu 100.000 studentů získala na Facebooku za 2 měsíce stránka propagující místo sešitů a učebnic ve školách notebooky a moderní způsoby výuky. Počet příznivců těchto revolučních změn ve školách každým dnem mezi studenty narůstá.

Manipulace s poplatky dostane zdravotnictví do hlubokých potíží

Praha - Poslanecká sněmovna bude znovu hlasovat o zrušení poplatků ve zdravotnictví. Návrhy komunistů a sociálních demokratů jsou pouze předvolebním tahem, který přehlíží současný stav zdravotnictví. Výpadek finančních prostředků, který nebudou doprovázet komplexní změny v nastavení zdravotního systému, bude znamenat další problémy v tomto dlouhodobě podfinancovaném sektoru.

Revoluce ve škole: Notebook pro každého studenta

Praha – Do budoucna by studenti středních škol mohli dostávat ve školách notebooky. S tímto ambiciózním projektem před začátkem nového školního roku přichází bývalá učitelka a nynější náměstkyně ministra vnitra Lenka Ptáčková Melicharová (KDU-ČSL), která považuje moderní informační technologie v novém tisíciletí ve školách za nezbytný standard. Před pár týdny svůj projekt navíc představila na sociální síti Facebook, ke kterému se do dnešního dne přihlásilo přes sedm tisíc příznivců.

Učitelé do sněmovny: Snížení platů bude osudovou ránou

Praha - Další důvod navíc proč se ucházet o místo v Poslanecké sněmovně má trojlístek učitelů na kandidátce lidovců ve Středočeském kraji. Škrty ministra financí Janoty je chtějí připravit až o dva tisíce korun na platech. Tento krok středočeští pedagogové na kandidátce lidovců zásadně odmítají.

Ptáčková se ohrazuje proti výrokům Hybáškové

Praha - Krajská předsedkyně KDU-ČSL a lídr volební kandidátky ve Středočeském kraji se zásadně ohrazuje proti výrokům uvedeným v dnešním deníku Právo, že je trojským koněm v řadách KDU-ČSL.
Více

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.