Jizdomat.cz | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Jizdomat.cz


Poslední vydané tiskové zprávy


Jízdomat.cz slaví jeden rok: 2. místo v Křišťálové lupě a milion ušetřených Kč!

Největší český portál na zprostředkování spolujízdy Jízdomat.cz na konci října oslavil první rok svého fungování. Během jednoho jediného dokázal zaujmout více než 16 000 lidí, kteří se neváhali registrovat a začít spolujízdu aktivně využívat, také přes 31 500 fanoušků na Facebooku. Společně ušetřili více než 260 000 kg CO2 a 1 milion korun, jehož hranice byla překročena 27. listopadu!

CESTOVÁNÍ SPOLUJÍZDOU: NYNÍ POUZE PRO ŽENY!

Novou kampaň Holky s Holkama na podporu cestování prostřednictvím spolujízdy spouští internetový portál Jízdomat.cz. Je zaměřená především na ženy a jejich předsudky vůči spolujízdě s cizími muži. Nyní mají možnost na internetu blíže komunikovat řidičky a spolujezdkyně, které nechtějí v autě cestovat s muži z jakéhokoliv důvodu.

Lenka Andrýsová přibere spolujezdce již dnes

Výjimečná akce Politici nabízí spolujízdu probíhá již od minulého týdne na internetovém portále Jízdomat.cz. Po Petru Gazdíkovi (TOP09) a Liborovi Lukášovi (ODS) bude dalším řidičem Lenka Andrýsová (VV). Ta usedne za volant svého vozu Škoda Octavia v pátek 26. srpna a tři spolujezdce poveze na trase Praha – Olomouc – Hranice.

GAZDÍK SVEZL DVA SPOLUJEZDCE, KDO POJEDE DALŠÍ?

První jízda v rámci akce Politici nabízí spolujízdu již má ujeté kilometry. Přesně 304 jich na trase Praha – Uherský Brod včera se dvěma spolujezdci odřídil předseda poslaneckého klubu TOP09 Petr Gazdík. Své spolujezdce před jízdou ani neznal, seznámili se přes internetový portál Jízdomat.cz, který spolujízdu zprostředkovává. Na cestu se vyjelo z Malostranského náměstí ve 14 hodin. Spolujezdci byli Vít Borčany, student politologie na Masarykově univerzitě v Brně, a Antonín Uhlíř, student doktorandského studia na ČVUT, který je náhradníkem. Původní vybraný zájemce totiž před jízdou onemocněl.

POLITICI NABÍZÍ SPOLUJÍZDU AUTEM NA INTERNETU!

Unikátní akce se zúčastní významní čeští politici. Předseda poslaneckého klubu TOP09 Petr Gazdík, poslankyně Lenka Andrýsová i náměstek hejtmana Zlínského kraje Libor Lukáš nabídnou možnost spolujízdy ve svém autě. Stane se tak prostřednictvím největšího českého portálu zabývajícího se zprostředkováním spolujízdy – Jízdomat.cz. První jízda Petra Gazdíka proběhne ve čtvrtek 18. srpna na trase Praha – Brno – Uherské Hradiště a Uherský Brod. Přihlášení na jízdu bude registrovaným uživatelům umožněno od pondělí 15. srpna. Uživatelé portálu a především studenti tak mají možnost přisednout si do auta k politikům a dělat jim společnost na zvolené trase.

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.