GS1 Czech Republic | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


GS1 Czech Republic


Poslední vydané tiskové zprávy


Místa na semináři ECR „Efektivní spolupráce mezi dodavateli a obchodníky“ se rychle plní

Zajímají Vás nejmodernější postupy v procesech dodavatelského řetězce? Chcete se seznámit s novými metodami spolupráce mezi výrobci, logistickými společnostmi a maloobchodníky? Máte zájem získat nové kontakty z oblasti obchodu? Nezmeškejte jedinečnou příležitost zúčastnit se semináře ECR - počet míst je omezen – registrujte se včas!

ECR SEMINÁŘ: EFEKTIVNÍ SPOLUPRÁCE MEZI DODAVATELI A OBCHODNÍKY

Neprofitní sdružení Česko-Slovenská iniciativa ECR, jehož cílem je svou činností napomoci ke zvýšení efektivity a snížení nákladovosti v procesech dodavatelského řetězce, pořádá, pod patronací Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR, unikátní seminář „Efektivní spolupráce mezi dodavateli a obchodníky“.

Evropská komise schválila nový rámec pro posouzení dopadů na ochranu soukromí a údajů pro aplikace RFID (PIA)

Organizace GS1 a Neelie Kroes, místopředsedkyně Evropské komise pověřená digitální agendou, podepsaly na slavnostním ceremoniálu v Bruselu rámec pro Posouzení dopadů na ochranu soukromí a údajů (PIA – Privacy Impact Assessment) pro aplikace RFID (radiofrekvenční identifikace). Tuto rezoluci svým podpisem zároveň stvrdily i klíčové evropské asociace zastupující maloobchodní sítě a vedoucí společnosti, které se zabývají vývojem RFID v Evropě.

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.