Galakticka Agentura | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Galakticka Agentura


Poslední vydané tiskové zprávy


Ježíš Kristus nezemřel na kříži. Má bible pravdu? Kniha, která může změnit Váš pohled na svět.

Představujeme Vám knihu, která se v rozměru vědy a lehce doložitelných důkazů zamýšlí nad základními myšlenkami nejprodávanější knihy světa: "BIBLE". Spisovatel Petr Vokáč strávil nad tvorbou tohoto díla 10let. Prostudoval jak Bibli, tak i řadu dobových dokumentů, a sám návštívil místa, která autenticky popisuje ve své knize.

Zaručeně nejlepší ekonomická zpráva za poslední dobu. Řecký dluh může mít řešení

Řecký dluh může mít řešení Praha 09.05.2010 Nejznámější hledač pokladů pan Josef Mužík říká, že konečně došlo k nejvýznamnějšímu objevu v České i světové poválečné historii. Hitlerovské zlato společně s přístupovými dokumenty k otevření významných švýcarských kont a další relikvie objeveny na území České republiky. Je to až numerologicky zásadní informace, že právě v době 65. oslav vítězství nad fašistickým režimem se odtajňují ty nejtajemnější skutečnosti od konce druhé světové války. Jsme přesvědčeni, že pan Mužík je připraven na vyzdvihnutí a je v poslední době v přímém kontaktu s rozvědkami celého světa při tak významné události. Tento objev

Nová technologie dokysličování bytových a nebytových prostor. Více kyslíku do našich bytů.

Více kyslíku do našich bytů. Nová technologie dokysličování bytových a nebytových prostor. Vývoj lidského života na planetě Zemi pokračuje stále svým tempem a stále se zrychluje. Před časem bylo velmi nepředstavitelné, že budeme pít a kupovat obyčejnou vodu z PET lahví. Určitě jsme jen snily o přenosných telefonech, ale velmi těžko jsme si dokázaly představit, že telefon bude komunikovat s námi a navíc bude tak nedílnou součástí života jako klíče od domu. Přenosné televize a maličké videotelefony tomu nakonec nasadili korunu i se zprávami o komunikaci s mimozemskými civilizacemi. Prodej plynného kyslíku v plechovkách byl též ještě před rokem 2004 naprostým nesmyslem a dnes je součástí prodeje v lékárnách a Fitness po celé republice. Dýchání kyslíku se tak stává naprosto běžným doplňkem v kosmetických salonech, sportovních klubech, SPA a lázních. Co přijde dál? Oxygenoterapie promlouvá ke všem skupinám obyvatelstva a naši zákazníci začínají rozumět potřebě zvyšování kyslíku v ovzduší kde žijeme a trávíme největší množství našeho aktivního času. Pro příklad jmenujme: byty, rodinné domy, kanceláře, obchodní a zábavní centra.

Prodej času zahájen.

Prodej času zahájen. Jako první ve světě, opět v České republice - pohádkové zemi, se začalo živě obchodovat s Časem. O cestování časem a prodeji času již napsali mnozí, kteří se zabývají budoucností a fantazií. Do dneška jsme vždy pouze pozorovali fantastické pohádky o časoprostorových kouzlech. Ale i tato pohádka začíná být realitou.

Nejslavnější hledač pokladů Josef Mužíkkoupil pozemek na Měsíci

Zdravíme, dovolte nám předat novou zprávu o významném mysliteli, který se zařadil mezi šťastné měsíčňany. Pan Josef Mužík. Krom informace ohledně předání pozemku na Měsíci ve zprávě naleznete informace ohledně nové expedice \"Záblesk Jantaru\". Chceme tímto jen podotknout, že již zmíněné průzkumy Měsíce jednoznačně prokazují obrovské nerostné bohatství v takových nerotech jakými jsou bezesporu zlato a helium 3, které jsou pod povrchem Měsíční krajiny.

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.