Nová technologie dokysličování bytových a nebytových prostor. Více kyslíku do našich bytů. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Nová technologie dokysličování bytových a nebytových prostor. Více kyslíku do našich bytů.


Více kyslíku do našich bytů. Nová technologie dokysličování bytových a nebytových prostor. Vývoj lidského života na planetě Zemi pokračuje stále svým tempem a stále se zrychluje. Před časem bylo velmi nepředstavitelné, že budeme pít a kupovat obyčejnou vodu z PET lahví. Určitě jsme jen snily o přenosných telefonech, ale velmi těžko jsme si dokázaly představit, že telefon bude komunikovat s námi a navíc bude tak nedílnou součástí života jako klíče od domu. Přenosné televize a maličké videotelefony tomu nakonec nasadili korunu i se zprávami o komunikaci s mimozemskými civilizacemi. Prodej plynného kyslíku v plechovkách byl též ještě před rokem 2004 naprostým nesmyslem a dnes je součástí prodeje v lékárnách a Fitness po celé republice. Dýchání kyslíku se tak stává naprosto běžným doplňkem v kosmetických salonech, sportovních klubech, SPA a lázních. Co přijde dál? Oxygenoterapie promlouvá ke všem skupinám obyvatelstva a naši zákazníci začínají rozumět potřebě zvyšování kyslíku v ovzduší kde žijeme a trávíme největší množství našeho aktivního času. Pro příklad jmenujme: byty, rodinné domy, kanceláře, obchodní a zábavní centra.

Dýchání kyslíku se tak stává naprosto běžným doplňkem v kosmetických salonech, sportovních klubech, SPA a lázních.
Co přijde dál?
Oxygenoterapie promlouvá ke všem skupinám obyvatelstva a naši zákazníci začínají rozumět potřebě zvyšování kyslíku v ovzduší kde žijeme a trávíme největší množství našeho aktivního času. Pro příklad jmenujme: byty, rodinné domy, kanceláře, obchodní a zábavní centra.
Dokysličování prostor a tím zvyšování výkonu vlastního i svých klientů a zákazníků se tak stává další zajímavou marketingovou výhodou pro podnikatele i soukromé osoby. Společnost Oxylife sdružuje a podporuje organizačně podnikatele a obchodníky v oblasti používání a prodeje kyslíku v medicínské kvalitě pro spokojený a šťastný život.
Oxylife opět přichází s novinkou, která pomůže zdvihnout procento kyslíku v uzavřených prostorech. Nová technologie, která se ve světě osvědčila se tak stává doplňkem při montáži vzduchotechniky či klimatizace. Cenově se toto zařízení pohybuje v naprosto dostupných relacích pro širokou veřejnost.
Hlavním zařízením pro dokysličení prostor je kyslíkový koncentrátor OXUS OXYLIFE.

Kyslíkový koncentrátor OXUS OXYLIFE
Tento přístroj je určen jak pro vytvoření příjemného ovzduší v místnostech, tak i pro individuální terapii. Disponuje funkcí vlastní diagnostiky a vysoce efektivním bezpečnostním systémem. Technologie použití kyslíkového koncentrátoru dovoluje zajistit přítok kyslíku do místnosti, aniž by se otevírala venkovní okna, a vytvořit tak atmosféru se stejným vzduchem jako v lese či u moře. Moderní byt a moderní kancelář - je byt nebo kancelář s kyslíkem!

Množství kyslíku, produkované kyslíkovým koncentrátorem "OXUS OXYLIFE", je ekvivalentní množství kyslíku, které vylučují tři velké stromy.

Kyslík se rozvádí po místnostech pomocí kyslíkových difuzorů, je přitom využívána pouze jedna venkovní jednotka. Zapnutí / vypnutí se kontroluje pomocí vnitřního kontrolního přístroje s digitálním časovačem, který se nachází v místnosti.

Systém zásobuje kyslíkem každou místnost a umožňuje tak pohodlnou a účinnou inhalaci kyslíku. Vnější vzhled přístroje zapadá do jakéhokoliv typu interiéru. Vestavěný systém zvukové izolace zajišťuje tichý a nehlučný provoz.

Možnosti využití:

* ubytovací prostory;
* domácnost
* školy
* kancelářské prostory;
* zdravotnická zařízení;
* lázně a sauny;
* fitcentra;
* hotelové pokoje;
* průmyslové podniky atd.

Díky moderním stavebním technologiím lze pomocí hermetických plastových oken, dveří atd. kompletně izolovat vnitřní prostory proti hluku a znečištěnému městskému ovzduší. Ovšem instalace plastových stavebních prvků je pouze polovičním řešením, které může situaci dokonce zhoršit, jelikož v uzavřených a utěsněných prostorech se zpomaluje výměna vzduchu, tolik potřebná k lidskému životu. Každý z nás spotřebuje během jedné minuty cca 0,5 l kyslíku. Lze snadno spočítat, že pro udržování původní hladiny kyslíku je nutno, aby přísun kyslíku do místnosti činil minimálně 30 l za hodinu na jednu osobu.

Aby se místnost alespoň trochu vyvětrala, musíme pravidelně otvírat hermetická okna, přes která se spolu s čerstvým vzduchem do místnosti dostávají i různé pouliční nečistoty (saze, prach, plyny CO2, NO2, formaldehyd, benzopyren) a nepříjemný pach. V zimním období tím navíc riskujeme zdraví našich spolubydlících, zejména dětí a seniorů, kteří jsou velmi citliví na průvan.
V dnešní době lze tento problém řešit pomocí kyslíkových koncentrátorů.

Zvýšením obsahu kyslíku ve vydýchaném vzduchu již o 0,5%O2 výrazně zlepšuje a reguluje celkový zdravotní, psychický i fyzický stav člověka.
Jsme připraveni odpovědně zodpovědět Vaše otázky ohledně dokysličení Vašich prostor.
Náš konzultant Vám profesionálně poradí v případě vzniku dalších otázek.

Těšíme se na spolupráci.
TEAM OXYLIFEKontakt:

Filip Rajchart
jednatel
guavacz@gmail.com
774818505
774818505


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 30. 3. 2010 14:42
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Galakticka Agentura (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Galakticka agentura s.r.o.
Prinasime Zdravi, Radost a Prekvapeni!
Nase smery:
Lunarni ambasada - prodej pozemku na Mesici, Meteority, Galakticke Pasy, Pozemky na Marsu a na Venusi.
Oxylife - prodej kysliku a kyslikovych koncentratoru, organizace OxyParty, prodej OxyBaru. Dokysličování bytových a nebytových prostor.
Darek v Plechu.cz - Prodej originalnich Darku - Pocity na Prodej: Laska, Pravda, Nadeje, Duch Prahy, vzduch Prahy, vzduch Brna a Bratislavy... Prodej Casu. Prodavame jednu hodinu volneho Casu.
Flashmob - Oficialni stranky ceskeho FlashMobu...
www.galaktickaagentura.cz
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.