Centrum FotoŠkoda | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Centrum FotoŠkoda


Poslední vydané tiskové zprávy


Týden s firmou Canon

Se začátkem školního roku se do Centra FotoŠkoda vrací oblíbené Týdny s … V týdnu od 14. září se prezentuje firma Canon kompaktní digitální zrcadlovkou Canon EOS 500D ve výhodném setu se základním objektivem EF-S 18-55 IS, SD paměťovou kartou s kapacitou 4GB a stativem Vanguard TP2100. S digitálním fotoaparátem Canon EOS 500D se můžete podrobně seznámit v recenzi Jana Pěnkavy.

Výstavní a vzdělávací akce Centrum FotoŠkoda v září 2009

I na začátek školního roku připravilo Centrum FotoŠkoda program minigalerie, v září s hvězdným obsazením. Od 31. srpna se bude svými fotografiemi prezentovat FotoInstitut.cz, v týdnu od 7. září budou výstavní prostory patřit Sáře Saudkové s jejímu souboru fotografií s názvem Vodní hudba, o týden později můžete shlédnout výstavu Jana Williama Drnka s názvem WILDa AFRICA. Od 21. září bude vystavovat své fotografie Josef Louda v cyklu O(d)hlédnutí. Zářijový cyklus minigalerií zakončí svou výstavou nazvanou Všechny barvy Afriky Michael Trezzi.

Recenze digitálních fotoaparátů

Předat zájemcům o fotografickou techniku podrobné, ucelené informace a napomoci při výběru správného digitálního fotoaparátu – to je hlavním cílem nové nabídky Centra FotoŠkoda, které na svých internetových stránkách začalo publikovat recenze digitálních fotoaparátů. Autorem recenzí je Jan Pěnkava, dlouholetý redaktor časopisu FotoVideo.

Zahájení prodeje nového fotoaparátu Olympus E-P 1

V rámci týdnů s firmou Olympus bude Centrem FotoŠkoda oficiálně zahájen prodej nového digitálního fotoaparátu Olympus E-P 1, který navazuje na legendu mezi fotoaparáty - Olympus Pen.

Premiéra fotoaparátu Casio EX H10

V rámci týdne s firmou Casio ve dnech 29.6. – 4.7.2009 bude oficiálně firmou FotoŠkoda zahájen prodej nového digitálního fotoaparátu Casio EX H10. Cena novinky je stanovena na 8.990 Kč, zákazník navíc získá paměťovou kartu SDHC 4 GB jako dárek.

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.