bit cz training, s.r.o. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


bit cz training, s.r.o.


Poslední vydané tiskové zprávy


Restart – Vysočina pomáhá propouštěným zaměstnancům

Projekt RESTART – Vysočina je zaměřený na propouštěné zaměstnance v kraji Vysočina. Pomáhá jim připravit se lépe na nepříjemné životní období nezaměstnanosti. V rámci tzv. outplacementu projekt pomáhá firmám zvládnout organizační změny spojené s propouštěním a přispívá k omezení negativního dopadu na firmu samotnou a především na odcházející zaměstnance. Projekt je jediným preventivním nástrojem Úřadu práce v Jihlavě, který je realizátorem tohoto projektu. Spolupracují ostatní úřady práce v kraji. Dodavatelem projektu je Sdružení RESTART, jehož členy jsou firmy bit cz training, s.r.o., DAMACO Group s.r.o., DUNA JL s.r.o. a EuroProfis, s.r.o.

Řemeslo jako šance - naděje pro dlouhodobě nezaměstnané

Jihlava, 2. 11. 2010 – Projekt Řemeslo jako šance má za sebou úspěšný jeden rok. Projekt je určený pro dlouhodobě nezaměstnané uchazeče, kterým musí být věnována zvýšená péče při zprostředkování zaměstnání. Účastníci jsou motivováni k hledání vhodného zaměstnání. Cílem projektu je zvýšení či změna kvalifikace účastníků a získání praxe v rámci profesních rekvalifikačních kurzů převážně manuálního charakteru.

Restart – Vysočina jako pomoc zaměstnancům ve výpovědní době

Jihlava, 18. 10. 2010 – Nový projekt RESTART – Vysočina je určený pro zaměstnavatele, kteří jsou nuceni propouštět své zaměstnance. Projekt nabízí pomoc zaměstnancům ve výpovědní době nebo zaměstnancům ohroženým výpovědí v celém kraji Vysočina. Pro zaměstnance je v rámci projektu připraveno odborné poradenství, řada vzdělávacích aktivit a rekvalifikací, které budou směřovat k nalezení nového pracovního uplatnění a rychlejší reintegraci na trhu práce.

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.