AUTOPORADCE s.r.o. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


AUTOPORADCE s.r.o.


Poslední vydané tiskové zprávy


Autoporadce prodává v e-aukcích i autobusy

Ostrava, 31. srpna 2011 – Autoporadce, úspěšná společnost z pořadu České televize Den D, dosáhla v měsíci srpnu historických úspěchů. Kromě rozšíření partnerské sítě prodejců e-aukčních služeb a zahájení e-aukcí realit, prodala ve veřejném systému AutoAukce.com spolu s celou řadou osobních vozidel, poprvé také autobus. A to rovnou dva luxusní MANy za téměř dva a čtvrt milionu korun.

Firmy chtějí nakupovat i prodávat v e-aukcích

Ostrava, 29. července 2011 – Společnost Autoporadce, úspěšná v pořadu České televize Den D, na své narozeniny rozšiřuje spektrum svých činností. K původní divizi AUTO, ve které nově přidává službu zajištění odškodného pro oběti dopravních nehod, připojuje další dvě divize – E-AUKCE a REALITY. První se zaměří na nákup a prodej prostřednictvím elektronických aukcí v oblasti realit, druhá na e-aukce všech ostatních komodit, včetně úsporných e-aukčních nákupů zboží a služeb na míru. Obě nové divize budou společně prezentovány na www.VaseAukce.com.

Veřejná internetová AutoAukce.com mění den a čas konání

Ostrava, 30. března 2011 – Celostátní veřejná internetová aukce motorových vozidel AutoAukce.com, která byla minulý měsíc oceněna v pořadu České televize Den D, mění téměř po roce den a čas svého pravidelného konání. Od dubna se čas autoaukce přesunuje ze sobotní 14. hodiny na každý PÁTEK od 10 hodin. První autoaukce v novém termínu se tak uskuteční již tento pátek 1. dubna od 10 hodin.

Ostravský Autoporadce Ivan Doubek ve Dni D České televize

Ostrava, 14. února 2010 – Unikátní projekt AutoAukce.com se představí už tento čtvrtek 17. února v populárním pořadu České televize Den D. Před pět známých investorů předstoupí v české verzi celosvětově úspěšného pořadu šéf ostravské společnosti Autoporadce Ivan Doubek. Uvidíte, jak a zda se mu podaří investory zaujmout a jestli tak získá téměř miliónovou investici na pořízení sofistikovaného a finančně nákladného aukčního software. Pořad začíná na kanále ČT1 ve čtvrtek 17. února pět minut před devátou večer.

Na odklízení sněhu mohou města ušetřit statisíce

Ostrava, 20. prosince 2010 – Službu s názvem APONImetr, která dokáže ušetřit až statisíce korun při údržbě cest v zimním období, si mohou pořídit města či obce bojující s přívaly sněhu. Služba umožňuje sledovat detailně pohyb každého stroje, který provádí zimní údržbu a přitom patří dodavatelské firmě. Město či obec tak má k dispozici přesné údaje, kdy a kde byla technika v terénu, což také může předložit občanům. Hlavně ale město zaplatí jen přesně to, co stroj skutečně odpracoval. Službu nabízí jako jeden ze svých produktů společnost Autoporadce s.r.o., která provozuje server pro aukci vozidel www.autoaukce.com.

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.