Firmy chtějí nakupovat i prodávat v e-aukcích | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Firmy chtějí nakupovat i prodávat v e-aukcích


Ostrava, 29. července 2011 – Společnost Autoporadce, úspěšná v pořadu České televize Den D, na své narozeniny rozšiřuje spektrum svých činností. K původní divizi AUTO, ve které nově přidává službu zajištění odškodného pro oběti dopravních nehod, připojuje další dvě divize – E-AUKCE a REALITY. První se zaměří na nákup a prodej prostřednictvím elektronických aukcí v oblasti realit, druhá na e-aukce všech ostatních komodit, včetně úsporných e-aukčních nákupů zboží a služeb na míru. Obě nové divize budou společně prezentovány na www.VaseAukce.com.

Veřejný e-aukční systém obchodování s automobily AutoAukce.com společnosti Autoporadce, oceněný investory pořadu České televize Den D, funguje na českém trhu od loňského jara. K původním doprovodným službám k vozidlům, jako je pojištění, financování, sledování a střežení, přibyly letos další. Pro větší společnosti, které nezaměstnávají povinný počet zdravotně postižených osob, to je možnost nákupu automobilů a čerpání služeb formou tzv. náhradního plnění podle zákona o zaměstnanosti. U jednotlivých klientů pak služba zajištění odškodného těm, kteří se stali oběťmi dopravní nehody a utrpěli při tom újmu na zdraví. „Ne každý si totiž uvědomuje, že všichni, kteří utrpěli úraz, nebo jsou dědicové po oběti dopravní nehody, mají nárok na finanční odškodnění,“ upozorňuje ředitel společnosti Autoporadce Ivan Doubek. „Ve spolupráci se společností VOTUM Centrum odškodnění nabízíme tuto službu bez jakýchkoliv vstupních poplatků,“ doplňuje Doubek.

V souvislosti s nárůstem klientů se objevila i řada jejich nových přání a požadavků, které vyústily v rozšíření e-aukčního obchodování mimo sféru automobilů. „Většina zákazníků z řad firem a institucí objevila v systému AutoAukce.com obrovské výhody e-aukčního obchodování,“ říká marketingový manažer Autoporadce Petr Adam. „Dožadovali se proto možností elektronických nákupů a prodejů i jiných komodit než aut a pojištění, které jsme jim doposud nabízeli,“ dodává Adam. Právě na základě těchto požadavků a rostoucí popularity elektronických aukcí, společnost Autoporadce rozčlenila své podnikání do divizí a k původnímu hlavnímu oboru přidala divize REALITY a E-AUKCE. Jak vyplývá z názvu, první se věnuje e-aukčnímu obchodování čistě s realitami a druhá pak elektronickým aukcím všech ostatních komodit, včetně úsporných nákupů zboží a služeb na míru. Obě divize budou na internetu společně prezentovány na webu www.VaseAukce.com.
Kontakt:

Petr Adam
PR&Marketing Manager
petr.adam@autoporadce.com
www.autoporadce.com
602528239
558271563


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 29. 7. 2011 16:03
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: AUTOPORADCE s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost Autoporadce vznikla v roce 2009. Ředitelem a jednatelem ryze české společnosti je Ing. Ivan Doubek, který se problematikou e-aukcí zabývá od roku 2004. Spoluvlastníky společnosti jsou i investoři pořadu České televize Den D Dana Bérová a Michael Rostock-Poplar. Společnost disponuje týmem zkušených odborníků v oblasti motorových vozidel, elektronických aukcí, realit i pojištění. Vizí firmy je být největší e-aukční systém nákupu a prodeje motorových vozidel pro všechny soukromé i právnické osoby se všemi potřebnými doprovodnými službami. Zároveň provozuje a neustále zdokonaluje e-aukční systém nákupu a prodeje realit a jiných komodit a systém úsporných nákupů pomocí e-aukcí. Vše s potřebnými doprovodnými službami – pojištění, financování, právní servis. Veškeré služby, včetně prodeje vozidel, poskytuje společnost také formou tzv. náhradního plnění.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.