Alza.cz a.s. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Alza.cz a.s.


Poslední vydané tiskové zprávy


Alza.cz slaví 17. narozeniny!

Alza.cz, největší obchod s počítači a elektronikou v České republice, oslaví své již 17. narozeniny. Druhou zářijovou sobotu uspořádá v areálu Holešovické tržnice celodenní akci pro dospělé i děti se soutěžemi o ceny v celkové hodnotě přes čtvrt milionu korun.

Alza.cz chce být jedničkou v prodeji bílého zboží v ČR, zahajuje prodej bílého elektra.

Velké překvapení na trhu bílého zboží: Alza.cz rozšiřuje svůj sortiment o velké bílé elektro, chce se stát jedničkou na trhu stejně jako je jedničkou v oblasti počítačů a spotřební elektroniky.

Alza.cz slaví 16. narozeniny

Alza.cz, největší obchod s počítači a elektronikou v České republice, oslaví své již 16. narozeniny. První zářijovou sobotu uspořádá v areálu Holešovické tržnice celodenní akci pro dospělé i děti se soutěžemi o ceny v celkové hodnotě přes čtvrt milionu korun. Výtěžek z akce věnuje nadaci Život dětem.

Alza.cz otevírá nové pobočky na Moravě

Internetový obchod s počítači a elektronikou Alza.cz otevírá další pobočky. V sobotu 1. května byla otevřena nová ve Zlíně. Po Jihlavě, Ostravě a Brně se tak v krátké době dočkalo vlastní pobočky další moravské město.

Alza.cz rozdá zákazníkům 10 000 mobilů

Deset tisíc mobilních telefonů rozdá svým zákazníkům největší český prodejce počítačů a elektroniky Alza.cz. Stylový mobil a SIM kartu Vodafone s kreditem 200,- Kč mohou získat zákazníci, kteří si v dubnu a květnu koupí notebook v Alza.cz.
Více

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.