Alza.cz slaví 17. narozeniny! | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Alza.cz slaví 17. narozeniny!


Alza.cz, největší obchod s počítači a elektronikou v České republice, oslaví své již 17. narozeniny. Druhou zářijovou sobotu uspořádá v areálu Holešovické tržnice celodenní akci pro dospělé i děti se soutěžemi o ceny v celkové hodnotě přes čtvrt milionu korun.

Alza.cz slaví 10. 9. 2010 své 17. narozeniny a připravila bohatou oslavu. Ve spolupráci s vybranými partnery přiveze do Holešovické tržnice obří nafukovací atrakce, speciální truck Lenovo s nejnovějšími počítači této značky a akční show pro děti i dospělé. Ve vlastním showroomu uspořádá přehlídku technologických novinek ze světa počítačů a elektroniky, kterou doplní pohled do minulosti prostřednictvím Alza Muzea, kde jsou k vidění počítače Sinclair a ATARI. K vidění budou dále například nejnovější 3D televize, tablety a návštěvníci si budou moci také zahrát nejnovější hry (např. Battlefield 3) v gamingovém stanu. Atraktivní program bude i speciálně pro ženy a děti.

Alza.cz na oslavu svých narozenin připravila i řadu soutěží pro malé i velké. Soutěžit se bude o ceny, jejichž celková hodnota přesahuje 250 000 korun, přičemž hlavní cenou je terénní čtyřkolka. Dále se mohou soutěžící těšit na notebooky, tablety, fotoaparáty, tiskárny a mnohé další.</br></br>

<img width="400" height="394" alt="" src="http://img.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/17_maly.jpg">

„Oslava sedmnáctých narozenin bude další z oblíbených akcí tohoto typu v Alza.cz. Už v předminulém roce jsme uspořádali Mikulášský víkend, v minulém roce pak další celovíkendové akce – například na Valentýna a u příležitosti červnového Dne dětí. Obliba těchto akcí stoupala, což se projevilo na rostoucí návštěvnosti a obrovském množství kladných reakcí, stejně tak ale i na rostoucím zájmu našich partnerů spoluúčastnit se na pořádání další akce. Proto můžeme pro všechny, kteří 10. září do Alza.cz přijdou, připravit atraktivní program, přivést nevšední a zábavné atrakce i předvést technologické novinky typu. Na své si samozřejmě přijdou i ženy a děti. Pro dámy tu ke všem technickým zajímavostem máme atraktivní bonus v podobě týmu kadeřnic a vizážistek, které tu o ně budou pečovat, zatímco se děti zabaví na dlouhé řadě atrakcí. Pro nejmenší jsme vybrali skákací hrady, facepainting, dětské soutěže, dílničky, přijde balónkář nebo klaunské trio. K vidění budou naříklad karikaturisté pracující na tabletech nebo kouzelnické představení. Věřím, že na své si zde přijde opravdu každý,“ říká Jan Samko, marketingový ředitel společnosti Alza.cz.
Kontakt:

Jan Samko
Marketingový ředitel
samko@alza.cz
+420 777 107 777
+420 225 340 141


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 7. 9. 2011 11:41
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Alza.cz a.s. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Největší obchod s počítači a elektronikou.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.