agentura Virklis | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


agentura Virklis


Poslední vydané tiskové zprávy


NETGEAR uvádí unikátní aplikaci Genie pro správu sítě prostřednictvím zařízení iPad, iPhone a iPod

Mobilní aplikace NETGEAR Genie nabízí snadnou správu sítě, práci s multimédii, administraci routerů, rodičovskou kontrolu a řadu dalších funkcí Praha, 23. března 2012 – Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), celosvětový dodavatel technologicky pokročilých značkových síťových řešení pro domácí uživatele, firemní sítě a poskytovatele služeb, oznámila uvedení aplikace NETGEAR Genie pro zařízení Apple iPad, iPhone a iPod. Tato novinka plná užitečných funkcí pro pokročilou správu sítě a řešení případných problémů je všem uživatelům k dispozici zcela zdarma.

HP představilo nová řešení pro pokročilou transformaci aplikací

Spojení softwaru pro počítače s mobilními podnikovými aplikacemi výrazně zvyšuje uživatelský komfort Praha, 22. března 2012 – Společnost HP rozšířila portfolio řešení pro pokročilou transformaci aplikací. Novinky pomohou organizacím vylepšit uživatelský komfort zaměstnanců a usnadnit jejich práci se softwarovým prostředím díky integraci mobilních podnikových aplikací do prostředí běžných kancelářských počítačů.

HP přináší revoluci v oblasti podpory zákazníků v cloudové éře

Praha, 19. března 2012 – Společnost HP představila celosvětově první služby IT podpory pro prostředí tvořená produkty různých dodavatelů, konvergovanou infrastrukturou a cloudovými technologiemi. Organizace mohou díky nim odhalit problémy dříve, než reálně nastanou, dosáhnout až 95% úspěšnosti při jejich řešení „napoprvé“ a vyřešit případný výpadek provozu až o 66 % rychleji.(1)

HP uvádí na český trh novou generaci serverů ProLiant Gen8

Modelová řada serverů HP ProLiant Gen8 je výsledkem dvouletého vývoje s rozpočtem 300 milionů dolarů Praha, 16. března 2012 – Společnost HP v rámci konference „Generation 8 Roadshow“ oficiálně uvedla na český trh nejnovější generaci výkonných serverů HP ProLiant Generation 8 (Gen8) s dosud nejpokročilejší mírou automatizace.

HP úspěšně dokončilo rozsáhlou dodávku IT služeb pro projekt Sčítání lidu, domů a bytů 2011

Služby a technologie HP zajistily více než 1,5 roku nepřetržitého provozu i přes pokusy o narušení Praha, 15. března 2012 – Česká pobočka společnosti HP úspěšně dokončila rozsáhlý projekt „Generální dodavatel informačních technologií pro Sčítání lidu, domů a bytů 2011 (SLDB 2011)“, zadaný Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Výsledky SLDB jsou postupně představovány veřejnosti a ČSÚ dále pokračuje ve statistickém zpracování výsledků.
Více

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.