Agentka s.r.o. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Agentka s.r.o.


Poslední vydané tiskové zprávy


Poptávka po práci roste rychleji než počty volných míst

V lednu lidé zadali na Agentce přes 1,5 milionu dotazů na práci. To je téměř o padesát procent více, než v prosinci, kdy lidé zadali něco málo přes milion dotazů (1 037 738). Počet nabídek práce se přitom zvýšil jen nepatrně, zhruba o 5 procent.

Tiscali.cz má nového dodavatele personálního obsahu. Je jím Agentka.cz

Portál Tiscali.cz, který je významným hráčem českého internetového trhu, a pracovní portál Agentka.cz uzavřely smlouvu o dlouhodobé strategické spolupráci. Díky ní se 1,5 milionu uživatelů Tiscali.cz a souvisejících internetových medií vždy dozví o aktuálních nabídkách práce v ČR.

Neproplatili mi dovolenou. Co teď?

Jak může postupovat zaměstnanec, kterému po skončení pracovního poměru neproplatil jeho bývalý zaměstnavatel nevybranou dovolenou a nereaguje na telefonické urgence?

V roce 2009 se práce hledala opravdu těžko!

Na počátku roku 2009 se ekonomická krize projevila naplno. Hned v lednu se počet volných pracovních míst snížil o 40 procent. Lidé byli bez práce a najít novu byl takřka nadlidský výkon.

Statistika trhu práce, listopad 2009

Ve kterých městech se v listopadu 2009 nejvíce hledala práce a jaké platy firmy nabízely? To zjistíme ve statistice trhu práce, kterou připravil pracovní portál Agentka.cz.
Více

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.