Tiscali.cz má nového dodavatele personálního obsahu. Je jím Agentka.cz | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Tiscali.cz má nového dodavatele personálního obsahu. Je jím Agentka.cz


Portál Tiscali.cz, který je významným hráčem českého internetového trhu, a pracovní portál Agentka.cz uzavřely smlouvu o dlouhodobé strategické spolupráci. Díky ní se 1,5 milionu uživatelů Tiscali.cz a souvisejících internetových medií vždy dozví o aktuálních nabídkách práce v ČR.

„Máme celou řadu inzerentů, kteří hledají rozumné a účinné možnosti personální inzerce," uvedl k nové spolupráci Jan Brkl, Commercial Director společnosti TISCALI MEDIA, a.s., která Tiscali.cz provozuje.

„Rozhodli jsme se proto oslovit několik zavedených, ale i novějších pracovních portálů s cílem vybrat vhodného partnera. Agentka.cz nabídla široké spektrum služeb a velkou flexibilitu. Navíc výrazně posiluje svou pozici v daném oboru," dodává Brkl.

„O spolupráci s Tiscali.cz jsme usilovali již delší dobu. Ve velké konkurenci známějších pracovních portálů jsme pochopitelně museli obchodně zabojovat," řekl Petr Král, ředitel pracovního portálu Agentka.cz.

Portál Agentka.cz uzavřel v krátké době již třetí významnou strategickou spolupráci se zavedenými značkami na českém internetu. Po portálech Volny.cz a AkcniCeny.cz tak nově Agentka dodává informace o pracovních příležitostech na Tiscali.cz.Kontakt:

Petr Král
Ředitel
petr.kral@agentka.cz
606439654


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 25. 1. 2010 17:39
Kategorie: Personalistika
Název zdroje: Agentka s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
O TISCALI MEDIA, a.s.

TISCALI MEDIA, a.s., je provozovatelem portálu Tiscali.cz, který je významným hráčem českého internetového trhu s širokým spektrem služeb a dlouholetou tradicí. Do jeho portfolia patří Dokina.cz, Games.cz, Bonus.cz, Osobnosti.cz, HudebniSkupiny.cz, Doktorka.cz, SportStream.cz, NasePenize.cz atd. V České republice osloví měsíčně kolem 1,5 milionu unikátních uživatelů. Společnost TISCALI MEDIA, a.s., vznikla odštěpením od TISCALI Telekomunikace ČR, s.r.o.

O Agentka.cz

Agentka.cz je ryze český pracovní portál, který denně pomáhá lidem hledat nové zaměstnání. Kromě tisíců nabídek práce z celé ČR je na Agentce i celá řada praktických informací, například kontakty na úřady práce a pracovní agentury, vyhledávání v zákonech ČR a v neposlední řadě i statistiky trhu práce, včetně přehledu nabízených platů a nejhledanějších profesí.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.