Reklamní agent Ilja Hynek | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Reklamní agent Ilja Hynek


Vydané tiskové zprávy


Revoluční přípravek na hubnutí míří z USA do České republiky

Je to tu! 100% přírodní přípravek na hubnutí Skinny Fiber konečně míří také do České republiky. Pokud Vás stále trápí otázka jak zhubnout, pak vězte, že tento přírodní prostředek Vám tuto otázku pomůže jednou pro vždy zodpovědět.

Jak vypadá dokonale chráněná FVE?

Jak poznáte dokonale chráněnou fotovoltaickou elektrárnu na první pohled? No přeci, že má na svém vstupu u brány nebona budově umístěnou registrační samolepku Registru solárních elektráren a solárních panelů.

KVALITA – předpoklad trvale udržitelného rozvoje

Vzdělávací akce pořádaná již třetí rok společností QUALIFORM, a.s., v rámci národního programu podpory kvality.

Jste včelař? Točíte med? Potřebujete medomet!

Firma Apidomia pro Vás má připravenou širokou nabídku medometů a odvíčkovacích zařízení, které používá téměř jeden tisíc včelařů. Na trhu s medomety je firma již třicet let. V nabídce máme včelařské potřeby nejen pro medobraní. Cokoli, co včelař potřebuje a je to z nerezu, můžete si u nás objednat.

Obkladačské práce zajistí kvalitně obkladači z Brna

Obkladači s.r.o., obkladačská firma z Brna, která je zařazená v profesním cechu obkladačů České republiky Vám pomůže s Vašimi stavebními dokončovacími pracemi. Veškeré obkladačské práce, včetně dodávek stavební chemie za Vás vyřeší naši obkladači.

Tenis v Brně? Například tenisové kurty Tenis Paradise

Jaro je tu, léto se blíží a každý vyráží za sportem. Někdo má rád sporty vodní, jiný si zajde do přírody a někdo vyrazí na tenisové dvorce za tenisem. Co třeba takové obchodní jednání na tenisu? To hned dostane jiný rozměr.

Radost a zábava pro děti i dospělé – dětská hřiště a venkovní posilovací stroje


Jistě mi dá každý rodič za pravdu, že když je jeho dítě veselé a má i radost ze sportu, jsou pak celá rodina šťastnější. A když se navíc může i rodič trochu vydovádět při hře na hřišti, zacvičit či zaposilovat se svým potomkem, hned je pevnější rodičovské pouto: rodič - dítě. Jen je třeba mít tu možnost.

Kvalitní dřevěné podlahy z Borače.

Cítíte se doma rádi dobře? Pak Vám tomu jistě pomáhá krásné prostředí a součástí každého domova je i podlaha. Máme pro Vás vysoce kvalitní dřevěné třívrstvé podlahy o celkové síle 15mm s 25-letou zárukou. Montáž je usnadněna zámkem, takže není třeba použití lepidla.

Výrobky ze dřeva na Tišnovsku dodá firma TDV z Borače

Spokojení zákazníci, kteří se vracejí. Právě pro ně je tu Tišnovská dřevovýroba a její pobočka v Borači. Vše, co je ze dřeva, to Vám na Tišnovsku v našem provozu vyrobí. Truhlářské a tesařské výrobky jako dřevěné podlahy, schodiště, kuchyně na zakázku, dřevěné skříně, altány či pergoly. To vše jsou připraveni vyrobit v provozu Borač firmy Tišnovská dřevovýroba.

Moderní a spolehlivý webhosting, to je Ahosting.


Skoro každý webmaster či správce sítě to už řešil. Prodej domény a k ní potřebný hosting, v případě více webů pro jednu firmu takzvaný multihosting.  To když potřebujete spravovat více webů z jednoho místa. Jednoduše a přehledně. S téměř neomezeným prostorem.

Plastová nebo dřevěná okna? Rekonstrukce nebo nový dům?

Firma Oknostyl Vám dodá plastová, dřevěná nebo hliníková okna pro Váš dům. Také pomůže s izolací. Využít můžete program Zelená úsporám. Plastová okna Aluplast.

Bydlení podle Feng-šuej

Feng-šuej představuje starověké umění harmonického bydlení jednoduchým a snadno pochopitelným způsobem, takže budete schopni jednotlivé techniky použít ve své kanceláři, či domácnosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.