Zdravotní pojišťovna METAL-ALIANCE a Allianz pojišťovna zahajují spolupráci | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Zdravotní pojišťovna METAL-ALIANCE a Allianz pojišťovna zahajují spolupráci


Od dubna mohou klienti Zdravotní pojišťovny METAL-ALIANCE využít speciální nabídky produktů Allianz pojišťovny. Ta zahrnuje nejen cestovní pojištění, ale například také povinné ručení či penzijní připojištění.

Spolupráce Allianz pojišťovny se ZP M-A má svou tradici. Již před lety nabízela ZP M-A svým klientům Allianz cestovní pojištění. A protože je v dnešní době nutné poskytnout klientům komplexnější nabídku produktů a služeb, byly právě dobré zkušenosti z minulých let u zrodu obnovené spolupráce. Ředitel úseku klientských služeb a marketingu ZP M-A Ing. Jiří Těhan, MBA tuto spolupráci komentuje: „Speciální pojistné produkty komerční pojišťovny velmi dobře navazují na zdravotní pojištění Zdravotní pojišťovny Metal-Aliance, a proto byla v rámci smlouvy o spolupráci vytvořena speciální nabídka produktů Allianz pojišťovny pro naše klienty. Věřím, že naši klienti tyto nové, rozšířené služby ocení.“
Klienti ZP M-A mohou využívat vybrané produkty Allianz pojišťovny s řadou nadstandardních výhod. „Naší prioritou jsou kvalitní produkty s řadou nadstandardních a unikátních parametrů,“ říká místopředsedkyně představenstva RNDr. Zuzana Kepková, „a stejně velkou pozornost věnujeme tomu, aby i klientský servis, tedy služby od sjednání pojistky a poradenství přes průběžné asistenční služby až po likvidaci byly na nejvyšší úrovni a pro klienty maximálně komfortní.“

Zejména dnes, kdy klienti přednostně vyžadují jistotu, spolehlivost a vždy něco navíc je spolupráce obou zavedených a finančně stabilních společností krokem správným směrem.


Zdravotní pojišťovna METAL-ALIANCE působí v oblasti veřejného zdravotního pojištění od roku 1993 a své služby zajišťuje prostřednictvím celorepublikové sítě kontaktních pracovišť. Jednou z jejích priorit je podpora ochrany zdraví pojištěnců prostřednictvím preventivních programů. Zdravotní pojišťovnu METAL – ALIANCE důvěřuje více než 393 000 pojištěnců.

Allianz pojišťovna, a. s. je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí přední světové pojišťovací skupiny Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení si vybudovala pevnou pozici jedné ze tří největších českých pojišťoven. Nabízí komplexní škálu pojišťovacích a investičních produktů pro soukromou i firemní klientelu. Allianz pojišťovna, a. s. je jediným akcionářem Allianz penzijního fondu, založeného v roce 1994. Je také jediným společníkem Allianz Kontakt, s.r.o.
Kontakt:

Zuzana Brávníková
PR
zuzana.bravnikova@zpma.cz
312 258 129


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 1. 4. 2009 10:02
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Zdravotní pojišťovna METAL-ALIANCE (ověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.