Y Soft kupuje EveryonePrint | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Y Soft kupuje EveryonePrint


Y Soft, přední poskytovatel kancelářských řešení pro digitální transformaci, dnes oznámil finální dohodu o akvizici společnosti EveryonePrint A/S, lídra na trhu cloudové dokumentové infrastruktury. Akvizicí upevňuje Y Soft svou vedoucí pozici poskytovatele integrované platformy správy tisku a digitalizace dokumentů pro cloudové i serverové instalace.

EveryonePrint s více jak 60 zaměstnanci a centrálou v dánské Kodani nabízí zákazníkům Hybridní Cloudovou Platformu (známá pod obchodní značkou jako HCP), fungující jako alternativa k stávajícím tiskovým infrastrukturám.

Y Soft se rozhodl pro akvizici EveryonePrint díky robustní cloudové architektuře jeho produktu, dlouholeté a rozmanité zkušenosti se SaaS, cloudem a prodejními kanály a díky silnému důrazu na jednoduchost a orientaci na koncového zákazníka. Spojení v sobě nese 40 let společných zkušeností ve správě tisku a workflows, přesahuje 45 tisíc instalací celosvětově a pokrývá více než 120 zemí.

V průběhu několika následujících měsíců Y Soft plánuje začlenit EveryonePrint do vlastní organizace. Y Soft bude pokračovat v prodeji, službách a podpoře obou cloudových produktů (HCP od EveryonePrint a produktové rodiny YSoft SAFEQ Cloud). Technologická synergie mezi oběma společnostmi přinese zákazníkům Y Softu a EveryonePrintu možnost těžit z cloudových inovací, které budou dodávány ještě rychleji a efektivněji díky propojení silných stránek obou společností.

„Jsme nadšení, že můžeme přidat technologii EveryonePrint do naší roadmapy, stejně jako přivítat jeho talentované zaměstnance do Y Softí rodiny,” říká Václav Muchna, CEO a spoluzakladatel
Y Softu. „Mohu ujistit zákazníky a partnery EveryonePrintu, že Y Soft bude pokračovat s globální podporou EveryonePrint produktů. Akvizice opět potvrzuje stabilní vizi Y Softu a jeho sílu v inovacích a dodávkách.”

„Globální dosah Y Softu pomůže skvěle naplnit misi EveryonePrintu transformovat svět tisku prostřednictvím cloudu,“ říká Tavs Dalaa, CEO a CTO, EveryonePrintu. „Naši zákazníci nám mohou věřit, že Y Soft bude plně podporovat budoucí funkce a verze našeho produktu,“ dodává. Tavs Dalaa převezme ve Y Softu pozici CTO pro oblast Imaging.

„Y Soft pokračuje v upevňování své pozice na trhu správy tisku díky svým inovacím a akvizicím,“ říká Robert Palmer, viceprezident výzkumu v IDC pro skupinu Imaging, Printing, a Document Solutions. „S akvizicí EveryonePrintu získá Y Soft významné množství instalací, technologická aktiva a zdroje k posílení své cloudové strategie. Zároveň navýší své kapacity pro zákazníky a partnery hledající bezpečný, produktivní a efektivní ekosystém cloudového tisku pro hybridní kanceláře.“

Y Soft je jednotný poskytovatel HW a SW řešení pro zákazníky hledající plně integrovanou platformu, kam mohou přidávat nové funkcionality podle potřeby, přičemž chrání své investice do technologií bez nutnosti využití řady dodavatelů a podpůrných kontraktů. Pro partnerské prodejce znamená jednotná platforma ekonomicky výhodnější škálování a více cest na trh. Silné vazby na všechny dodavatele multifunkčních zařízení přináší zákazníkům integrovanou platformu, ze které může těžit každý. Akvizice bude dokončena v červenci 2022 s ohledem na probíhající regulatorní schválení. Finanční podmínky akvizice nejsou zveřejňovány.

O Y Softu

Y Soft vyvíjí chytrá kancelářská řešení pro digitální transformaci velkých, středních a malých podniků a vzdělávacích institucí, která umožňují jejich zaměstnancům být více produktivní a kreativní. Naše YSoft SAFEQ® platforma pro workflow řešení, cloudová i serverová, umožňuje firmám řídit, optimalizovat a zabezpečit jejich tisková a digitální řešení a workflows. Naše 3D tisková řešení jsou zaměřena na vzdělávací sektor, kde vynikají svým jednoduchým použitím a bezpečností, přičemž využívají YSoft SAFEQ software pro hladkou správu 3D tisku. Náš YSoft Cloud Series® je jednoduché a intuitivní HW/SW řešení umožňující cloudový tisk na multifunkčních zařízeních. Jakožto společnost certifikovaná ISO 27001:2013 jsme schopni zajistit, že bezpečnost je kritickou součástí našich aktivit napříč odděleními a fázemi výzkumu, vývoje, testování, vydávání a podpory našeho produktu.

Společnost Y Soft byla založena v roce 2000, má centrálu v Brně v České republice a kanceláře v severní a Latinské Americe, Evropě, Středním východě a Africe (EMEA) a v regionu Asia Pacific (APAC). Pro více informací, prosím, navštivte www.ysoft.com.

Y Soft, YSoft SAFEQ, YSoft SAFEQ Cloud a YSoft OMNI Bridge jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky Y Soft Corporation a.s. v Evropské unii a dalších zemích. Všechny ostatní názvy jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky příslušných společností.
Kontakt:

Jiří Kocourek
Jednatel
jiri@parco.cz
www.parco.cz
775630414


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 13

Vydáno: 7. 7. 2022 8:42
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: PARCO Consulting s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Mediální agentura
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.