Výroční zpráva TÜV SÜD AG získala ocenění red dot award | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Výroční zpráva TÜV SÜD AG získala ocenění red dot award


Praha 24. října 2011. Publikace s názvem „World Time“ byla zařazena mezi 34 nejlepších výročních zpráv uplynulého roku. „Toto ocenění je pro nás obrovskou ctí a zároveň potvrzuje, že jsme se v oblasti vizuální komunikace vydali s výroční zprávou správným směrem“, říká Matthias Andreesen Viegas vedoucí oddělení korporátní komunikace v TÜV SÜD.

Do soutěže se přihlásilo více než 6500 účastníků a pouze 34 výročních zpráv bylo oceněno v odpovídající kategorii. „Porota hodnotila originalitu, kvalitu emoční komunikace a designu a vizuální odlišnost,“ uvádí na adresu klání Joerg Riedle, který byl v pozici vedoucího projektového týmu za výroční zprávu zodpovědný.

Red dot award je největší architektonickou soutěží, která si již od roku 1954 klade za cíl hledání vynikajícího designu. Dnes funguje jako pečeť kvality a je udělována v několika kategoriích. Vítězné práce jsou pravidelně vystavovány v red dot muzeu, jež má největší sbírku současného designu na světě.
Kontakt:

Kateřina Ječmínková
PR Specialista
katerina.jecminkova@tuv-sud.cz
http://www.tuv-sud.cz/
+420 725 308 486
+420 239 046 869


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 24. 10. 2011 14:20
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: TÜV SÜD Czech s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost TÜV SÜD je světově uznávanou autoritou v oblastech konzultace, testování, inspekce, certifikace a vzdělávání. S více než 600 pobočkami po celém světě dosahuje obratu přes 1,27 mld. eur ročně.

V ČR působí TÜV SÜD od roku 1995, a to v devíti regionálních kancelářích. Svým klientům společnost TÜV SÜD nabízí široké portfolio služeb od oceňování nemovitostí podle mezinárodních a náročných standardů, certifikace výrobků, služeb a systémů managementu přes inspekční činnosti, testování a schvalování vozidel, počítačové simulace, konzultační služby až po odborné vzdělávání.

Více informací: http://www.tuv-sud.cz
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.