Výhody pojištění u Zdravotní pojišťovny METAL-ALIANCE | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Výhody pojištění u Zdravotní pojišťovny METAL-ALIANCE


Zdravotní pojišťovna METAL-ALIANCE pro své klienty připravila několik novinek, které rozšiřují celkový servis pojišťovny. Širokou nabídku výhod ZP M-A, z níž patří před létem k hojně využívaným příspěvek na očkování proti klíšťové encefalitidě pro všechny věkové skupiny v hodnotě až 600 Kč, nově doplňují bonusové akce. Patří k nim Bonus za prevenci, Bonus pro těhotné a možnost získat slevu na nákup potravinových doplňků.

Bonus za prevenci
Program s názvem Bonus za prevenci spojuje dva cíle. Motivovat klienty k absolvování zákonem hrazených preventivních prohlídek a přitom je odměnit za to, co již stejně dělají. Z výsledků za rok 2009 totiž vyplynulo, že mnoho nových klientů se k ZP M-A přihlásilo na základě doporučení svých známých, příbuzných, či kolegů v práci. Ukázalo se tak, že právě klienti dělají ZP M-A nejlepší reklamu, což nás samozřejmě těší. Proto se ZP M-A rozhodla své příznivce za jejich doporučování odměnit. Pokud tedy stávající klient přeregistruje do června k ZP M-A minimálně 2 nové klienty, a zároveň bude mít absolvovanou preventivní prohlídku, získá bonus dle vlastního výběru z široké nabídky, např. tlakoměr, osobní váhu, doplňky stravy, dětskou chůvičku s monitorem dechu, poukázku na nákup sportovního zboží, atd. Preventivní prohlídku je možné absolvovat u stomatologa, praktického lékaře či gynekologa, akceptovány budou také prohlídky zaměřené na prevenci nádorových onemocnění (např. kolonoskopie, mamografie, karcinom prostaty).
Bonus pro těhotné
Další novinka ZP M-A je určena pro nastávající maminky. Jen u ZP M-A mohou získat poukaz v hodnotě 500 Kč na zakoupení trojkombinace, která jim umožní mít zdraví svého miminka po narození plně pod kontrolou. Dětská chůvička, monitor dechu a teploměr pokojové teploty je pro maminky jistotou, že je miminko v pořádku a v bezpečí. Poukaz obdrží těhotné klientky po předložení těhotenského průkazu na všech pracovištích ZP M-A.
Potravinové doplňky
Trojlístek novinek z oblasti slev doplňuje nabídka, kterou ocení všichni, pro něž není jejich zdraví lhostejné a chtějí jej, zejména nyní na jaře, podpořit. V internetovém obchodě společnosti Green-Swan Pharmaceuticals CR, a. s., známé spíše pod zkratkou GS, mohou klienti získat slevu na volně prodejné přípravky minimálně 15 %.

Zdravotní pojišťovně METAL-ALIANCE svěřilo svou důvěru v otázkách zdraví přes 402 tisíc klientů. Vědí proč. Sedmnáctiletá tradice, zkušenosti, rozsáhlá síť smluvních zdravotnických zařízení a ekonomická stabilita činí ze ZP M-A silného partnera a průvodce zdravotnickým systémem.
Kontakt:

Zuzana Brávníková
PR
zuzana.bravnikova@zpma.cz
312 258 129


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 26. 3. 2010 10:19
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Zdravotní pojišťovna METAL-ALIANCE (ověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.