
Tisková zpráva
VEKRA pokračuje v expanzi a rozšiřuje síť prodejen
VEKRA, nejsilnější domácí značka otvorových výplní, upevňuje svou pozici na trhu. V prvním pololetí letošního roku otevřela v Čechách i na Moravě několik nových prodejen nabízejících zákazníkům značkové produkty i profesionální služby. Na druhé pololetí společnost plánuje otevření dalších prodejen a hledá pro spolupráci i nové partnery, kteří budou výrobky a služby značky VEKRA nabízet.
„Otevíráme nové prodejny v regionech, kde se VEKRA vyznačuje tradičně silnou přítomností – příkladem může být Vysočina –, ale i tam, kde dosud neměla zastoupení, například v Karlovarském kraji. Dostupnost našich produktů a služeb pro zákazníky se tak z celorepublikové i lokální perspektivy neustále zlepšuje,“ prohlásil Jan Berger, obchodní ředitel.
Většinu plochy každé prodejny tvoří rozlehlý showroom, kde mohou zákazníci vybírat z bohatého sortimentu oken a dveří včetně kompletního příslušenství, jako jsou žaluzie, parapety, předokenní rolety či sítě proti hmyzu. Pro praktické vyzkoušení jsou v každé prodejně vzorky různých typů oken, dveří i balkonových sestav – plastových, dřevěných a nezřídka i hliníkových. S výběrem vhodných produktů návštěvníkům pomůže zkušený odborně vyškolený personál.
VEKRA vyniká širokým produktovým portfoliem, o své zákazníky pečuje i prostřednictvím profesionálních služeb. Bezplatné zpracování cenové nabídky, zaměření otvorových výplní, doprava, montáž, záruční a pozáruční servis či poradenství jsou pro společnost samozřejmostí. VEKRA zákazníkům nabízí i komplexní dodávku na klíč včetně likvidace vybouraných prvků.
V současné době jsou produkty značky VEKRA nabízeny ve více než 70 obchodních zastoupeních po celé České republice.
O společnosti Window Holding:
Window Holding, největší výrobce oken a dveří v České republice, prezentuje na trhu tři značky, a to VEKRA, OTHERM a TWW. Celkem vlastní pět moderních výrobních závodů, které se nacházejí ve Staré Pace, v Lázních Toušeň, ve Velkém Meziříčí, v Husinci a Zašové na Moravě. Dohromady ve společnosti působí přibližně 1000 zaměstnanců.
Tweet
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0Vydáno: 15. 7. 2010 9:05
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: Liberal Consulting s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: Liberal Consulting s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Reklamní a PR agentura
Reklamní a PR agentura