Unicorn Systems zajistí transparentnost evropské energetiky | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Unicorn Systems zajistí transparentnost evropské energetiky


Společnost Unicorn Systems získala dalšího významného zákazníka v energetickém sektoru. Zvítězila ve výběrovém řízení pro sdružení evropských provozovatelů přenosových soustav ENTSO-E a bude zajišťovat servis a další rozvoj současné verze Transparency platformy, která slouží jako jednotné místo pro zveřejňování obchodních a technických dat z celé Evropy.

Společným podpisem smluv bylo završeno několikaměsíční obchodní úsilí vyvinuté na získání zakázky na převzetí současné verze ENTSO-E Transparency Platform (www.entsoe.net) do servisu a její následný rozvoj.

ENTSO-E (European Network of Transmission System Operators for Electricity) je asociace integrující TSO (Transmission System Operators) v evropském regionu a zastřešuje zájmy evropských TSO vůči EU institucím. Důležitost ENTSO-E jako organizace a Transparency platformy samotné bude v budoucnu výrazně růst, z důvodu již probíhajícího sjednocování evropských energetických trhů a vzrůstající potřebě výměny informací o trzích, tocích a cenách energií.

Tento úspěch dále posiluje pozici společnosti Unicorn Systems jako významného ICT dodavatele pro evropskou energetiku.

O Unicorn Systems

Unicorn Systems je renomovaná evropská společnost poskytující ty největší informační systémy a řešení z oblasti informačních a komunikačních technologií. Dlouhodobě se soustředíme na vysokou přidanou hodnotu a konkurenční výhodu ve prospěch našich zákazníků. Působíme na trhu již od roku 1990 a za tu dobu jsme vytvořili celou řadu špičkových a rozsáhlých řešení, která jsou rozšířena a užívána mezi těmi nejvýznamnějšími podniky z různých odvětví. Máme ty nejlepší reference z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikací, energetiky, průmyslu, obchodu i veřejného sektoru. Našimi zákazníky jsou přední a největší firmy. Disponujeme detailními znalostmi z celého spektra podnikatelských odvětví. Rozumíme principům jejich fungování, ale i specifickým potřebám našich zákazníků.

Naše rozsáhlé týmy systematicky vzdělávaných odborníků dokonale ovládají všechny v současnosti obvyklé produktové řady, komponenty, technologie, a proto nemáme v podstatě žádná technologická omezení. Přestože při naší práci uplatňujeme mnoho revolučních myšlenek, vlastní dodávky řešení podléhají osvědčeným kritériím – kvalita, kvantita, termín a cena.

Tato i další tiskové zprávy Unicorn Systems jsou k dispozici na webových stránkách www.unicornsystems.eu.

O ENTSO-E

Generální ředitelé 42 evropských provozovatelů přenosových soustav (PPS) z 34 zemí se sešli 19. prosince v Bruselu a oficiálně založili asociaci s názvem „European Network of Transmission System Operators for Electricity“ (ENTSO-E) neboli Evropská síť provozovatelů přenosových soustav elektřiny. Založení asociace je vstřícným krokem operátorů přenosových soustav ke zlepšení spolehlivosti a efektivity fungování celoevropského trhu i trhů regionálních, a to ještě předtím, než bude schválen tzv. třetí legislativní balíček pro evropský trh s elektřinou.

Založení ENTSO-E posílí spolupráci PPS v řadě klíčových oblastí, jako je rozvoj technických a tržně orientovaných síťových kodexů, koordinování provozu sítí a jejich rozvoje s cílem zvýšit integraci evropského trhu s elektřinou, přispět k udržitelnosti životního prostředí v oblasti energetiky a zabezpečit spolehlivý provoz evropského přenosového systému.
Kontakt:

Eva Fousková
eva.fouskova@vigproduction.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 23. 6. 2011 10:47
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: VIG Production s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost VIG Production s.r.o. je česká agentura, která Vám poskytne komplexní služby nejen v oblasti kulturních, společenských akcí, ale také mediálních a PR služeb.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.