UNICORN SYSTEMS SE STAL PARTNEREM LOXONU | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


UNICORN SYSTEMS SE STAL PARTNEREM LOXONU


Firma partnerstvím rozšiřuje svou působnost systémového integrátora v oblasti financí.

Unicorn Systems se stal partnerem maďarské softwarové společnosti Loxon, která je předním dodavatelem řešení pro poskytování úvěrů a řízení rizik pro oblast financí. Spolupráce se společností Loxon na obchodní a implementační úrovni dovolí Unicorn Systems posilovat roli systémového integrátora u současných i budoucích klientů v segmentu financí.

"Unicorn Systems spoluprací se společností Loxon rozšířil portfolio svých produktů a služeb o řešení pro oblast celého životního cyklu retailových a korporátních úvěrových produktů a pro oblasti řízení kreditních, tržních a operačních rizik. V rámci podpory úvěrových produktů dokážeme efektivně zajistit jejich prodej a zpracování i následnou podporu pro vymáhání vzniklých pohledávek. Spolu s dlouhodobými zkušenostmi v této oblasti a službou systémové integrace tak našim klientům dokážeme nabídnout komplexní řešení na míru – od definice a optimalizace business procesů až po implementaci specializovaného softwarového nástroje," uvedl Jiří Mráz, generální ředitel společnosti Unicorn Systems.

„Společnost Loxon získává partnerstvím se společností Unicorn Systems posílení pozice v regionu střední Evropy. V rámci již realizovaných projektů jsme se přesvědčili o efektivní spolupráci a vidíme do budoucna velký synergický efekt v poskytování našich kvalitních řešení klientům společnosti Unicorn Systems," dodává k partnerství Tamas Erni, ředitel společnosti Loxon.

O Unicorn Systems

Unicorn Systems je renomovaná evropská společnost poskytující ty největší informační systémy a řešení z oblasti informačních a komunikačních technologií. Dlouhodobě se soustředíme na vysokou přidanou hodnotu a konkurenční výhodu ve prospěch našich zákazníků. Působíme na trhu již od roku 1990 a za tu dobu jsme vytvořili celou řadu špičkových a rozsáhlých řešení, která jsou rozšířena a užívána mezi těmi nejvýznamnějšími podniky z různých odvětví. Máme ty nejlepší reference z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikací, energetiky, průmyslu, obchodu i veřejného sektoru. Našimi zákazníky jsou přední a největší firmy. Disponujeme detailními znalostmi z celého spektra podnikatelských odvětví. Rozumíme principům jejich fungování, ale i specifickým potřebám našich zákazníků.

Naše rozsáhlé týmy systematicky vzdělávaných odborníků dokonale ovládají všechny v současnosti obvyklé produktové řady, komponenty, technologie, a proto nemáme v podstatě žádná technologická omezení. Přestože při naší práci uplatňujeme mnoho revolučních myšlenek, vlastní dodávky řešení podléhají osvědčeným kritériím – kvalita, kvantita, termín a cena.

Tato i další tiskové zprávy Unicorn Systems jsou k dispozici na webových stránkách www.unicornsystems.eu.

O Loxon Solutions

Loxon je softwarová společnost nabízející integrovaná řešení pro řízení úvěrů a rizik v sektoru finančních služeb. Společnost Loxon nabízí bankám a leasingovým společnostem nejucelenější softwarovou sadu pokrývající kompletní životní cyklus řízení úvěrů a rizik. Navíc poskytuje také řešení pro řízení rizik založená na portfoliu, která jsou zaměřena na finanční, tržní a provozní rizika. Společnost zajišťuje špičkové konzultace a nabízí velké vývojové kapacity, jež zaručí úspěšnou implementaci projektů a znalostí z celého oboru do oblasti řízení rizik.

Hlavní předností společnosti jsou vysoká úroveň podnikání a významné technologické inovace. Odborníci na rizika a zkušení manažeři bank společně pracují na zdokonalování sady produktů a rozšíření jejich funkcí s ohledem na nově vznikající potřeby. Tým zabývající se vývojem projektů využívá nejlepší praktiky řízení rizik, které kombinuje s vyspělými technologiemi.

Kontakt:

Ing. Eva Fousková
eva.fouskova@vigproduction.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 12. 10. 2011 14:21
Kategorie: Finance
Název zdroje: VIG Production s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost VIG Production s.r.o. je česká agentura, která Vám poskytne komplexní služby nejen v oblasti kulturních, společenských akcí, ale také mediálních a PR služeb.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.