TÜV SÜD na autosalonu IAA „Using knowledge. Designing the future.” | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


TÜV SÜD na autosalonu IAA „Using knowledge. Designing the future.”


Mnichov. Pro svou prezentaci na Mezinárodním autosalonu (IAA) 2011, který se koná od 15. do 25. září ve Frankfurtu nad Mohanem, přijala společnost TÜV SÜD motto „Using knowledge. Designing the future“. Její stánek A19 v hale 8 se zaměří na budoucnost prodeje aut v měnícím se odvětví. TÜV SÜD představí portfolio služeb na míru i výsledky své reprezentativní studie současných trendů v tomto odvětví. Dalšími tématy bude bezpečné dobíjení elektromobilů, snižování uhlíkových emisí: pohony pro ekologické vozové parky v Evropě; kvalita služeb: prezentace Workshop Award, a fórum Strategie řízení vozových parků.

Tento průmysl je na vzestupu - důkaz lze vidět jak v číslech tržeb, tak v počtu registrací na autosalon IAA 2011. Očekává se více než 900 vystavovatelů, což je o úctyhodných 20% více než na IAA 2009. Na pozadí tohoto úspěchu je strukturální změna. Na automobilovém průmyslu v současné době zanechává své stopy vývoj, jako jsou fúze, akvizice a internacionalizace. „Pro naše zákazníky, kteří jsou těmito změnami také ovlivňováni, nabízíme možnost přímého přístupu k našim znalostem ve formě našeho komplexního portfolia služeb, zejména v oblasti strategie pro ojeté vozy, řízení vozového parku a elektromobility,“ říká Bernhard Kerscher, generální ředitel TÜV SÜD Auto Service GmbH. Pro Bernharda Kerschera motto „,Using knowledge. Designing the future. TÜV SÜD - The Original.” znamená, že se TÜV SÜD představuje na IAA jako spolehlivý expertní partner pro automobilový průmysl. „Umožňuje nám to představit způsoby, jakými prodejci, servisy a mobilita obecně může zvládnout výzvy budoucnosti.“

Pro zjištění, v čem tyto výzvy spočívají a co řidiči od prodejců a servisů skutečně očekávají, společnost TÜV SÜD zpracovává speciálně pro IAA reprezentativní studii. „O výsledcích studie budeme ve Frankfurtu diskutovat se zástupci průmyslu,“ říká Kerscher.

TÜV SÜD Auto Service, největší dceřiná společnost TÜV SÜD AG, která se zabývá mobilitou a má roční obrat kolem 430 milionů EUR, zahájila kampaň na podporu svých služeb v oblasti leasingu, řízení vozového parku, čištění aut a strategie pro ojeté automobily, kde společnost vytváří nové služby a navazuje nové partnerské vztahy. Spojením FleetCompany, dceřiné společnosti TÜV SÜD, s Fleet Logistics, například vznikl v současnosti největší poskytovatel služeb pro vozové parky v Evropě, který má ve své péči 100.000 vozů. V červnu TÜV SÜD Auto Service spojila své síly se společností Sixt a založila společný podnik TÜV SÜD Car Registration & Services (CRS) specializující se na řízení složitých registračních procesů pro vozové parky. A na začátku roku získala TÜV SÜD odborníky na ojeté automobily, společnost Christof Gerhard und Partner (CGP). Poradenství v oblasti strategií pro ojetá auta je základním kamenem činností TÜV SÜD jako komplexního poskytovatele služeb pro prodejce aut i servisy, což také zahrnuje mezinárodní obchodní vztahy. „Naše služby v oblasti řízení vozového parku a strategií pro ojeté vozy posílí naši pozici poskytovatele komplexních služeb – což je oblast činností, ve které v blízké budoucnosti očekáváme největší dynamiku,“ potvrdil Kerscher.

Tisková konference 14. září na téma bezpečnosti dobíjení elektromobilů

Dalším klíčovým tématem prezentace společnosti TÜV SÜD na IAA je elektromobilita, v níž si tento poskytovatel zkušebních a certifikačních služeb se sídlem v Mnichově vybojoval mezinárodní vedoucí pozici ve všech otázkách souvisejících s bezpečností. Na tiskové konferenci dne 14. září na autosalonu IAA představí člen představenstva TÜV SÜD Horst Schneider výsledky projektu na téma „Bezpečnost kabelového a bezkabelového dobíjení elektromobilů,“ který byl realizován ve spolupráci s dodavatelem energie, společností E.ON.

E-mobilita, řízení mezinárodního vozového parku, strategie pro ojeté vozy, nové statistiky průmyslu, kvalita služeb: účast TÜV SÜD na IAA 2011 je silnější než kdykoliv předtím; společnost představuje centralizované odborné znalosti a celou řadu služeb pro prodejce aut i servisy.

Odborníci z TÜV SÜD budou na stánku A19 v hale 8 samozřejmě odpovídat také na všechny otázky týkající se tradičnějších služeb společnosti TÜV SÜD, jako jsou technické kontroly a kontroly výfukových emisí, řidičské testy, škody a oceňování.

Přehled akcí TÜV SÜD na autosalonu IAA 2011:
14. září: Tisková konference na téma „Bezpečnost kabelového a bezkabelového dobíjení elektromobilů“ – prezentace nedávných výsledků společného projektu se společností E.ON AG, 11:30 – 12:00, hala 8, stánek A19

15. září: Prezentace reprezentativního průzkumu „Budoucnost prodeje automobilů“, diskuse se zástupci průmyslu a obchodními žurnalisty

16. září: Prezentace Workshop Award

19. - 20. září: Fórum Strategie řízení vozových parků

TÜV SÜD navíc poskytuje informace o svých aktivitách na IAA na vyhrazených internetových stránkách: www.tuev-sued.de/iaa2011. Další informace jsou k dispozici na adrese www.iaa.de
Kontakt:

Kateřina Ječmínková
PR Specialista
katerina.jecminkova@tuv-sud.cz
http://www.tuv-sud.cz/
+420 725 308 486
+420 239 046 869


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 12. 9. 2011 15:55
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: TÜV SÜD Czech s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost TÜV SÜD je světově uznávanou autoritou v oblastech konzultace, testování, inspekce, certifikace a vzdělávání. S více než 600 pobočkami po celém světě dosahuje obratu přes 1,27 mld. eur ročně.

V ČR působí TÜV SÜD od roku 1995, a to v devíti regionálních kancelářích. Svým klientům společnost TÜV SÜD nabízí široké portfolio služeb od oceňování nemovitostí podle mezinárodních a náročných standardů, certifikace výrobků, služeb a systémů managementu přes inspekční činnosti, testování a schvalování vozidel, počítačové simulace, konzultační služby až po odborné vzdělávání.

Více informací: http://www.tuv-sud.cz
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.