TÜV SÜD Czech slavnostně předal Certifikáty výjimečnosti | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


TÜV SÜD Czech slavnostně předal Certifikáty výjimečnosti


Praha 14. listopadu 2011. Společnost TÜV SÜD Czech oficiálně vyhlásila firmy dlouhodobě usilující o zlepšování svých služeb, procesů nebo výrobků, jimž propůjčila Certifikáty výjimečnosti. Tato ocenění předala v návaznosti na kampaň Listopad - Měsíc kvality v České republice.

TÜV SÜD Czech; vedoucí společnost v oblastech inspekce, certifikace, testování a vzdělávání v České republice; představila firmy, kterým slavnostně předala Certifikáty výjimečnosti. Certifikát výjimečnosti propůjčuje TÜV SÜD Czech českým firmám napříč všemi oblastmi průmyslu a služeb již pátý rok a podmínkou pro jeho získání je úspěšné absolvování vícenásobného prověřování služeb, procesů nebo výrobků. Oceněná firma tedy musí být držitelem více certifikačních dokumentů, jež garantují, že usiluje o neustálé zlepšování své výroby či přístupu k zákazníkům, zaměstnancům nebo životnímu prostředí.

V roce 2011 byl Certifikát výjimečnosti propůjčen celkem 15 společnostem. Mezi nové držitele ocenění patří například Gumárny Zubří, akciová společnost, Saab Czech s.r.o. nebo TESCOMA s.r.o. Program Měsíce kvality navazuje na celoevropskou iniciativu Evropského týdne kvality, která probíhá od 3. do 10. listopadu 2011, a jejíž letošní podtitul zní Kvalitou k nejlepším výsledkům.

Předávání certifikátů se vedle představitelů TÜV SÜD Czech a oceněných společností zúčastnily také zástupci nezávislých institucí, úřadů a sdružení, například ČIA – Český institut pro akreditaci, Ministerstvo dopravy ČR, ČOI - Česká obchodní inspekce a UVP – Unie výtahového průmyslu a další.
Kontakt:

Kateřina Ječmínková
PR Specialista
katerina.jecminkova@tuv-sud.cz
http://www.tuv-sud.cz/
+420 725 308 486
+420 239 046 869


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 14. 11. 2011 15:59
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: TÜV SÜD Czech s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost TÜV SÜD je světově uznávanou autoritou v oblastech konzultace, testování, inspekce, certifikace a vzdělávání. S více než 600 pobočkami po celém světě dosahuje obratu přes 1,27 mld. eur ročně.

V ČR působí TÜV SÜD od roku 1995, a to v devíti regionálních kancelářích. Svým klientům společnost TÜV SÜD nabízí široké portfolio služeb od oceňování nemovitostí podle mezinárodních a náročných standardů, certifikace výrobků, služeb a systémů managementu přes inspekční činnosti, testování a schvalování vozidel, počítačové simulace, konzultační služby až po odborné vzdělávání.

Více informací: http://www.tuv-sud.cz
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.