TÜV SÜD Czech partnerem Slavností piva v Táboře 2012 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


TÜV SÜD Czech partnerem Slavností piva v Táboře 2012


Praha - Společnost TÜV SÜD Czech se stala již tradičně partnerem Reprezentačních slavností piva a minerálních vod v Táboře, kde se letos 7.-11.února koná jejich 22.ročník.

Z hlediska účasti pivovarů v odborné degustační soutěži jsou Slavnosti piva v Táboře největší svého druhu v České republice. Počet zájemců o účast v prestižní soutěži o Zlatou pivní pečeť dále roste. O tento titul se letos bude ucházet zhruba stovka pivovarů z ČR i ze zahraničí. Své výrobky přihlašují do třiadvaceti kategorií. Jejich počet se od loňska rozrostl o kategorie světlé výčepní z minipivovaru a sladové ochucené nápoje.

Odborné degustace jsou přísně anonymní. Oficiální garance výsledků světově renomovanými odbornými autoritami, mezi něž patří TÜV SÜD, dlouhodobě dodává soutěži nadstandardní míru respektu, objektivity a důvěryhodnosti.

„Naším úkolem je dohlížet na průběh degustační soutěže a poskytovat tak z pozice nezávislé třetí strany garanci objektivity a platnosti dosažených výsledků. Nezávislé inspekce bezpečnosti potravin a ověřování kvality v potravinářství jsou naším denním chlebem a tak jsme rádi, že svým know-how a zkušenostmi můžeme přispět k prestiži a hodnověrnosti soutěže.“ vysvětluje Milan Kroutil, Business Area Manager pro oblast Food & Agriculture společnosti TÜV SÜD Czech.

„Našemu dohledu podléhá celý proces degustace od losování náhodného pořadí vzorků po konečnou kontrolu zpracování získaných výsledků včetně průběžné kontroly teploty předkládaných vzorků, která se má pohybovat mezi 6 a 10 °C. Celkové transparentnosti soutěže napomáhá také zveřejňování celkových výsledků spolu s dílčími výsledky každého kola hodnocení vždy po ukončení degustace konkrétní soutěžní kategorie piv a každý degustátor má mimo jiné možnost zpětně ověřovat hodnocení své i kolegů,“ popisuje roli nezávislého dohledu Kroutil.

Slavnostní vyhlášení výsledků a předání cen vítězům odborných degustačních soutěží proběhne v sobotu 11. února 2012 v 18 hodin v kongresovém sále Hotelu Palcát.

Více informací k 22. ročníku Slavností piva získáte na stránkách: http://www.slavnostipivatabor.cz/Kontakt:

Tereza Fricová
PR & Marketing Manager
tereza.fricova@tuv-sud.cz
http://www.tuv-sud.cz/
+420 725 852 162
+420 239 046 906


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 3. 2. 2012 10:19
Kategorie: Společnost a životní styl
Název zdroje: TÜV SÜD Czech s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost TÜV SÜD je světově uznávanou autoritou v oblastech konzultace, testování, inspekce, certifikace a vzdělávání. S více než 600 pobočkami po celém světě dosahuje obratu přes 1,27 mld. eur ročně.

V ČR působí TÜV SÜD od roku 1995, a to v devíti regionálních kancelářích. Svým klientům společnost TÜV SÜD nabízí široké portfolio služeb od oceňování nemovitostí podle mezinárodních a náročných standardů, certifikace výrobků, služeb a systémů managementu přes inspekční činnosti, testování a schvalování vozidel, počítačové simulace, konzultační služby až po odborné vzdělávání.

Více informací: http://www.tuv-sud.cz
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.