TATRA BANKA VE SPOLUPRÁCI S UNICORN SYSTEMS PŘIPRAVILA NOVOU VERZI INTERNET BANKINGU | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


TATRA BANKA VE SPOLUPRÁCI S UNICORN SYSTEMS PŘIPRAVILA NOVOU VERZI INTERNET BANKINGU


Společnost Tatra banka ve spolupráci s Unicorn Systems vytvořila pro své klienty nový, intuitivní, atraktivní a technologicky pokrokový Internet banking, který přináší klientům novou úroveň uživatelského prožitku. Tatra banka si tak upevnila pozici inovátora na bankovním trhu.

Unicorn Systems se do projektu nového internetového bankovnictví zapojil na jaře tohoto roku a ve spolupráci s interním vývojem Tatra banky připravili jedinečné řešení na slovenském bankovním trhu. Aplikace User Experience při návrhu rozhraní nového Internet bankingu zajistila vytvoření intuitivního a atraktivního uživatelského rozhraní, které přináší novou, vyšší úroveň uživatelského prožitku při práci s Internet bankingem Tatra banky.
Použitá technologie Flex představuje jednu z nejrozšířenějších platforem pro vytvoření vysoce grafického uživatelského rozhraní s výhodami tučného klienta v tenkém prohlížeči a podporou prakticky všech standardních prohlížečů a operačních systémů.

"Prostředí nového Internet bankingu odpovídá na současné potřeby klientů – moci přes svůj Internet banking řešit své každodenní bankovnictví co nejrychleji a nejpohodlněji. Věříme, že si ho klienti oblíbí,“ vyjádřil se Juraj Bojkovský, ředitel odboru elektronických distribučních kanálů Tatra banky.

„Dokončení nové verze Internet bankingu Tatra banky je výsledkem společného týmu Tatra banky a Unicorn Systems, který vytvořil špičkové, uživatelsky přívětivé internetové bankovnictví přinášející klientům Tatra banky novou úroveň uživatelského prožitku při používání bankovních služeb." Jan Jaroš, obchodní ředitel a člen představenstva Unicorn Systems a.s.

O Tatra bance

Tatra banka vznikla v roce 1990 jako první soukromá banka na Slovensku a svým názvem, dravostí i ambicemi navázala na tradice nejstaršího peněžního ústavu na Slovensku – původní předválečné Tatra banky.

V současnosti je členem RZB Group a jednou z nejúspěšnějších dceřiných společností Raiffeisen Banking Group v rámci prostoru střední a východní Evropy. Je moderní univerzální bankou s komplexní nabídkou bankovních služeb a řešení v oblasti spravování financí firemních i individuálních klientů.

Prostřednictvím své sítě 155 obchodních míst působí ve všech regionech Slovenska a zaměstnává cca 3 500 zaměstnanců. Tatra banka je v současnosti třetí největší bankou na Slovensku a dlouhodobě si udržuje dominantní pozici v oblasti poskytování úvěrů firemním klientům, elektronického bankovnictví, asset managementu, platebních karet nebo privátního bankovnictví.

O Unicorn Systems

Unicorn Systems je renomovaná evropská společnost poskytující ty největší informační systémy a řešení z oblasti informačních a komunikačních technologií. Dlouhodobě se soustředíme na vysokou přidanou hodnotu a konkurenční výhodu ve prospěch našich zákazníků. Působíme na trhu již od roku 1990 a za tu dobu jsme vytvořili celou řadu špičkových a rozsáhlých řešení, která jsou rozšířena a užívána mezi těmi nejvýznamnějšími podniky z různých odvětví. Máme ty nejlepší reference z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikací, energetiky, průmyslu, obchodu i veřejného sektoru. Našimi zákazníky jsou přední a největší firmy. Disponujeme detailními znalostmi z celého spektra podnikatelských odvětví. Rozumíme principům jejich fungování, ale i specifickým potřebám našich zákazníků.

Naše rozsáhlé týmy systematicky vzdělávaných odborníků dokonale ovládají všechny v současnosti obvyklé produktové řady, komponenty, technologie, a proto nemáme v podstatě žádná technologická omezení. Přestože při naší práci uplatňujeme mnoho revolučních myšlenek, vlastní dodávky řešení podléhají osvědčeným kritériím – kvalita, kvantita, termín a cena.

Tato i další tiskové zprávy Unicorn Systems jsou k dispozici na webových stránkách www.unicornsystems.eu.

Kontakt:

Eva Fousková
eva.fouskova@vigproduction.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 27. 10. 2011 10:19
Kategorie: Finance
Název zdroje: VIG Production s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost VIG Production s.r.o. je česká agentura, která Vám poskytne komplexní služby nejen v oblasti kulturních, společenských akcí, ale také mediálních a PR služeb.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.