Stovka dětí se bavila při Královském karnevalu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Stovka dětí se bavila při Královském karnevalu


Na sobotu 29. ledna 2011 připravil Dům dětí a mládeže Sluníčko zábavnou akci s názvem Královský karneval.

Již na začátku zábavného odpoledne se sál hemžil pohádkovými postavičkami, které netrpělivě čekali na zahájení. Toho se ujal král s královnou. Společně uvítali všechny hosty a zahájili rej masek. Pro děti bylo připraveno mnoho překvapení. „Celý karneval se odvíjel od rozhodnutí krále a královny poslat prince Jana do světa. Měl se tak naučit, jak to ve světě a vlastně i v životě chodí. Samozřejmě, že cesta byla plná překážek a tak princ Jan poprosil všechny děti, zda mu pomůžou při plnění úkolů, za které je čeká sladká odměna. Museli si poradit například s velkou bažinou, kde radu jak překážku zdárně zdolat podával vodník Česílko. Dalším úkolem bylo pomoci Sněhurce v jeskyni nebo mlynáři s přenosem pytlů plných mouky do mlýna,“ přiblížila programovou náplň Eva Vajdíková, vedoucí pracoviště Trávníky DDM Sluníčko. Aby děti nebyly příliš zavaleny úkoly, mohly tančit na připravené diskotéce. Na závěr proběhlo losování tomboly o zajímavé ceny. Sobotního karnevalu se zúčastnilo 100 dětí za doprovodu 120 dospělých.Kontakt:

Mgr. Lenka Krupková
tisková mluvčí města Otrokovice
lenka.krupkova@muotrokovice.cz
723606758
577680449


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 1. 2. 2011 15:44
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Město Otrokovice (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Město Otrokovice leží v západní části Zlínského kraje, na rozhraní tří regionů: Valašska, Slovácka a Hané - a tak se i v povaze našich obyvatel snoubí hanácká rozvážnost s valašsky tvrdou pracovitostí a slováckým temperamentem. Naše město vzniklo spojením někdejších samostatných obcí Otrokovice a Kvítkovice.

Otrokovice jsou moderním průmyslovým sídlem, jehož rozvoj byl založen ve třicátých letech 20. století výstavbou Baťových závodů a dynamiku nabral v sedmdesátých letech minulého století v souvislosti s otevřením nové pneumatikárny. V současné době je město Otrokovice se svými téměř 19 tisíci obyvateli šestým největším městem Zlínského kraje a je centrem mikroregionu zahrnujícího obce s celkovým počtem téměř 35 000 obyvatel. Svou polohou na důležitých silničních a železničních tazích jsou Otrokovice vstupní branou Zlínského kraje.

Občan města i jeho návštěvník tady najde příjemné místo k bydlení a práci, ale také k rekreaci, sportu a zábavě, místo s širokou nabídkou vzdělávacích možností a služeb.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.