Stále více pojištěnců se ocitá nad limitem 5 000 Kč | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Stále více pojištěnců se ocitá nad limitem 5 000 Kč


V prvním čtvrtletí překročilo pětitisícový ochranný limit 5 pojištěnců, ve druhém nejméně 17 a k překročení ve třetím čtvrtletí má nakročeno 127 pojištěnců Zdravotní pojišťovny METAL-ALIANCE.

Ochranný pětitisícový limit překročilo v prvním čtvrtletí celkem 5 pojištěnců, kterým jejich přeplatek ZP METAL-ALIANCE již vrátila. U všech pěti pojištěnců se přitom jednalo o částky v řádu několika tisíc korun.

Ve druhém čtvrtletí hranici 5 000 Kč přesáhlo dle údajů k 30. 6. 17 pojištěnců. Přeplatky se pohybují od stokorun až do tisíců. Přeplatky, poté co je stejně jako v prvním čtvrtletí prověří revizní lékaři ZP M-A, budou pojištěncům vráceny opět dle jejich volby složenkou nebo na bankovní účet.

Kolem 4 000 Kč za poplatky a doplatky zaplatilo dalších 127 pojištěnců, u kterých tak lze důvodně očekávat překročení ochranného limitu 5000 Kč v průběhu třetího čtvrtletí.

V prvním čtvrtletí limit překročil 1 muž a 4 ženy, ve druhém 3 muži a 14 žen.

Zdravotní pojišťovna METAL-ALIANCE působí v oblasti veřejného zdravotního pojištění od roku 1993 a své služby zajišťuje prostřednictvím celorepublikové sítě kontaktních pracovišť. Jednou z jejích priorit je podpora ochrany zdraví pojištěnců prostřednictvím preventivních programů. Zdravotní pojišťovnu METAL – ALIANCE si zvolilo již více než 360.000 pojištěnců.
Kontakt:

Zuzana Brávníková
PR
zuzana.bravnikova@zpma.cz
312 258 129


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 1. 7. 2008 11:40
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: Zdravotní pojišťovna METAL-ALIANCE (ověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.