Spisovatelka Monika Maratová bude hostem Klubu sběratelů autogramů | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Spisovatelka Monika Maratová bude hostem Klubu sběratelů autogramů


Spisovatelka Monika Maratová, autorka thrilleru z prostředí armádních speciálních sil Smrtící odkaz, bude jedním z hostů blížícího se setkání Klubu sběratelů autogramů. To se uskuteční v sobotu 19. března od 10 hodin v sídle ČSVTS na Novotného lávce 5, v Praze 1. (sál 217).

Dalším z pozvaných je např. Zdeněk Marat, autor hudby k prvním třem dílům filmových \"Básníků\", nebo známého hitu Heleny Vondráčkové, \"Přejdi Jordán\".


Klub vznikl v sedmdesátých letech minulého století, má více než 200 sběratelů autogramů a autografů z České republiky a ze Slovenska. Dvakrát ročně (na jaře a na podzim) se konají pravidelná klubová setkání zpravidla v Praze. Na ně se sjíždí cca 150 členů KSA a dalších zájemců o sbírání autogramů. Součástí každého setkání je i velká autogramiáda pozvaných českých osobností - účastní se pravidelně cca 10 až 20 hostů z oblasti kultury, umění, politiky a sportu. Na klubovém setkání je i mnoho možností vyměnit nebo koupit zajímavé, někdy dlouho hledané, autogramy do svých sbírek. Největší sbírky přesahují svým rozsahem 10 tisíc autogramů, v té vůbec největší je přes 30 tisíc autogramů osobností z celého světa.


Informace o KSA podá:
Ing. Stanislav Hampl, stanislav.hampl@email.cz;

Ilustrační fotografie zašleme na vyžádání.Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 13. 3. 2011 21:41
Kategorie: Kultura
Název zdroje: Petra Dolanská (ověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.