ŘÍZENÍ ZAKÁZEK V UNICORN UNIVERSE OCENĚNO JAKO IT PRODUKT ROKU 2011 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


ŘÍZENÍ ZAKÁZEK V UNICORN UNIVERSE OCENĚNO JAKO IT PRODUKT ROKU 2011


Řešení pro Řízení zakázek v Unicorn Universe bylo redakcí časopisu Computeworld zvoleno finalistou soutěže IT produktu roku 2011.

O produktu

Řízení zakázek je řešení určené především pro malé a střední firmy vybudované v rámci služby Unicorn Universe. Umožňuje sledovat stav zakázek, rozpracovaných úkolů a hlídat klíčové termíny. Ke každé zakázce lze v systému evidovat a sdílet související dokumentaci (nabídky, smlouvy, dodací listy, realizační dokumenty – plány, grafické návrhy, analýzy atd.), řídit související úkoly a komunikovat o průběhu řešení. Pomocí definovaných návazností úkolů lze standardizovat pracovní postupy. Přístup k informacím je řízen pokročilým mechanismem přístupových práv.

Unicorn Universe je služba pro jednoduchý vývoj a bezpečný provoz informačních systémů. Využívá metodiku pro řízení firmy Unicorn ES Powered Company, která synergicky propojuje obecně platné manažerské postupy s ověřenými postupy společnosti Unicorn. V rámci služby jsou připravena řešení pro podporu různých oblastí řízení podniku. Tato řešení v rámci nasazení parametrizujeme na míru konkrétnímu zákazníkovi.

Kompletní informace o Unicorn Universe a řešení pro Řízení zakázek lze najít na webu www.unicornuniverse.eu.

Soutěž IT produkt roku 2011

IT produkt roku je soutěž vypisovaná redakcí časopisu Computerworld, jejímž cílem je objevit na trhu zajímavé produkty, které se odlišují od svých konkurentů kompletně inovativním pojetím nebo nějakou speciální vlastností, která tento produkt může favorizovat pro určitou skupinu zákazníků. Při hodnocení je kladen důraz zejména na přínosy produktu pro zákazníka.

Kompletní informace o soutěži lze najít na webu http://computerworld.cz/it-produkt.

O Unicorn Universe

Unicorn Universe je moderní internetová služba pro snadný vývoj a bezpečný provoz informačních systémů. Jejím prostřednictvím můžete 7 dní v týdnu, 24 hodin denně efektivně řídit Vaši společnost, divizi nebo projekt, komunikovat s kolegy, zákazníky i dodavateli, řešit strategii, marketing, obchod nebo výrobu a spravovat pro ně všechny potřebné zdroje - lidi, majetek, finance i know-how. A to vše odkudkoliv, kde je dostupný Internet. V rámci služby jsou připravena řešení pro řadu odvětví i dílčích firemních procesů, které můžete začít ihned používat.

Našimi základními prioritami jsou efektivita a vysoká přidaná hodnota pro naše zákazníky, maximální dostupnost služby 7 x 24 a absolutní bezpečnost a ochrana svěřených dat. Poskytujeme nejmodernější IT technologii v nejvyšší kvalitě za podmínek, které jsou dostupné každé společnosti nehledě na její velikost.

Službu Unicorn Universe nyní používá více jak 200 zákazníků z různých oborů – Telefónica O2, Výstavba sítí Kolín, Škotab, Obaly Česko, Unicorn Systems, Marius Pedersen, Český rybářský svaz, Město Skuteč, Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy, Smíchovská střední průmyslová škola a řada dalších.

Provozovatelem služby Unicorn Universe je společnost VIG Net a.s, která vznikla v roce 2008 oddělením od společnosti Unicorn. Unicorn je největší ryze českou firmou poskytující služby v oblasti informačních systémů a informačních a komunikačních technologií.
Kontakt:

Eva Fousková
eva.fouskova@vigproduction.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 6. 6. 2011 15:15
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: VIG Production s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost VIG Production s.r.o. je česká agentura, která Vám poskytne komplexní služby nejen v oblasti kulturních, společenských akcí, ale také mediálních a PR služeb.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.