Region Znojemska se úspěšně představil v Bruselu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Region Znojemska se úspěšně představil v Bruselu


Brusel – Znojmo je české veřejnosti dobře známé jako historické město s výtečným vínem a vyhlášenými okurkami. Po tomto týdnu je region známější i v Bruselu. V Pražském domě se totiž konalo velké představení Znojemska europoslancům z různých zemí, investorům, zástupcům Komise i Rady a také novinářům. Akci zorganizoval europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL), aby regionu pomohl v dalším rozvoji a bruselským kolegům ukázal, jak oblasti prospěly dotace pro moravskou vinnou stezku.

„Představit bruselské odborné veřejnosti Znojemsko nás napadlo při jednání s vedením města o možnostech dalšího rozvoje oblasti. Domluvili jsme se proto se zastoupením Prahy v Bruselu a v reprezentativních prostorech Pražského domu uspořádali akci, jíž se zúčastnilo přes sto lidí,“ přibližuje detaily europoslanec Tomáš Zdechovský.

„Jsem rád, že jsme mohli náš region v hlavním městě evropské legislativy představit a prezentovat tak úspěchy České republiky. Odvážím si mnoho podnětů, kontaktů a nápadů na nové projekty,“ komentuje akci starosta Znojma Jan Grois (ČSSD), který do Bruselu přivezl i tradiční moravskou cimbálovku.

Kontakt:

Jitka Fialová
tisková mluvčí, PR manažer
fialova@zdechovsky.eu
www.zdechovsky.eu
+420777022156
+32 (0) 2 28 37


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 16. 11. 2019 23:45
Kategorie: Kultura
Název zdroje: Tomáš Zdechovský, europoslanec (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Tomáš Zdechovský byl v roce 2019 podruhé zvolen za KDU-ČSL do Evropského parlamentu. Je místopředsedou výboru pro zaměstnanost a sociální věci (EMPL), koordinátorem Evropské lidové strany ve výboru pro rozpočtovou kulturu (CONT), a dále působí ještě ve výboru pro občanské svobody, spravedlnost a vnitřní věci (LIBE).
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.