Reakce na dění MŠMT | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Reakce na dění MŠMT


Snahu ministra školství Josefa Dobeše najmout za téměř sto milionů korun právníky, aby snad mávnutím kouzelného proutku nyní rozběhli čerpání peněz z fondů EU, chápu jako zoufalou Dobešovu snahu o napravení vlastních chyb. Byl to právě ministr Dobeš, který před rokem odborníky na čerpání evropských peněz z ministerstva vyhnal. Nyní tak na jeho manažerské selhání doplácí daňoví poplatníci a Dobešova chyba je zatím bude stát zřejmě oněch 99 milionů korun.

Snahu ministra školství Josefa Dobeše najmout za téměř sto milionů korun právníky, aby snad mávnutím kouzelného proutku nyní rozběhli čerpání peněz z fondů EU, chápu jako zoufalou Dobešovu snahu o napravení vlastních chyb. Byl to právě ministr Dobeš, který před rokem odborníky na čerpání evropských peněz z ministerstva vyhnal. Nyní tak na jeho manažerské selhání doplácí daňoví poplatníci a Dobešova chyba je zatím bude stát zřejmě oněch 99 milionů korun.Kontakt:
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 2. 8. 2011 21:59
Kategorie: Politika
Název zdroje: Marcel Chládek (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PhDr. Marcel Chládek, MBA, stínový ministr školství za ČSSD, senátor Parlamentu ČR, místopředseda Výboru pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice Senátu PČR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.