Press: pozvánka na koncert Tartiniho L Arte dell Arco v interpretaci Františka Brikcia v Benediktinském opatství Rajhrad (neděle 25. září 2011, 16:00) | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Press: pozvánka na koncert Tartiniho L Arte dell Arco v interpretaci Františka Brikcia v Benediktinském opatství Rajhrad (neděle 25. září 2011, 16:00)


TARTINIHO L ARTE DELL ARCO V INTERPRETACI FRANTIŠKA BRIKCIA v Benediktinském opatství Rajhrad Jste zváni na violoncellový koncert Tartiniho L Arte dell Arco v interpretaci Františka Brikcia, který se koná v neděli 25. září 2011, od 16:00 hodin, v Benediktinském opatství Rajhrad (Klášter 1, Rajhrad, 664 61).

Český violoncellista František Brikcius zde zahraje L Arte dell Arco, 50 variací od italského barokního skladatele Giuseppe Tartiniho (*8. 4. 1692 Piran/Istrie - †26. 2. 1770 Padova), na téma Corelliho gavoty v úpravě francouzského violoncellisty Paula Bazelaira (*4. 3. 1886 Sédan - †11. 12. 1958 Paříž) pro violoncello sólo.

Koncerty Praha - Brno: 6 soudobých skladatelů pro violoncello sólo v interpretaci Františka Brikcia a Tartiniho L Arte dell Arco v interpretaci Františka Brikcia byly uvedeny v rámci koncertního turné Brikcius Cello Tour 2007 v České republice, Belgii, Bulharsku, Francii, Itálii, Rakousku, Rusku a Velké Británii.

Vstupné dobrovolné - výtěžek koncertu bude použitý na opravy kláštera. Pořádá Benediktinské opatství a Město Rajhrad ve spolupráci s Nadací ora et labora. Více informací na http://www.Brikcius.com , http://www.rajhrad.cz/benediktini/ , http://www.rajhrad.cz/oraetlabora , http://www.facebook.com/Brikcius.Frantisek a http://www.Paul-Bazelaire.com .


******************************************

TARTINIHO L ARTE DELL ARCO V INTERPRETACI FRANTIŠKA BRIKCIA

Giuseppe Tartini (1692 - 1770): L Arte dell Arco (arr. Paul Bazelaire)

František Brikcius - violoncello

Neděle 25. září 2011, 16.00 hod., Benediktinském opatství Rajhrad (Klášter 1, Rajhrad, 664 61)

******************************************


Fotografie:
http://www.Brikcius.com/Images/Brikcius.7Svici.jpg

Odkazy:
http://www.Brikcius.com
http://www.rajhrad.cz/benediktini
http://www.rajhrad.cz/oraetlabora
http://www.Paul-Bazelaire.com
http://www.facebook.com/Brikcius.Frantisek


========================

press@Brikcius.com
http://www.Brikcius.com

========================Kontakt:

MgA. František Brikcius
press@brikcius.com
http://www.Brikcius.com


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 21. 9. 2011 1:53
Kategorie: Kultura
Název zdroje: Brikcius.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Český violoncellista František Brikcius. Více informací o Františku Brikciovi a jeho projektech (např. Praha - Brno: 6 soudobých skladatelů pro violoncello sólo v interpretaci Františka Brikcia, Tartiniho L Arte dell arco v interpretaci Františka Brikcia, 7 Svící, Weinberger Tour, Duo Brikcius - 2 Cellos Tour, MAKANNA & eSACHERe) je k dispozici na webových stránkách http://www.Brikcius.com .
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.