Přes 100 nových bytů vyrostlo v sousedství přírodního parku Modřanská rokle | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Přes 100 nových bytů vyrostlo v sousedství přírodního parku Modřanská rokle


12.10.2011, Praha – Již třetí dokončený velký developerský projekt v letošním roce včera slavnostně otevřela přední česká developerská společnost EKOSPOL. V sousedství přírodního parku Modřanská rokle, jen 5 minut chůze od plánované stanice metra D Depo Písnice, vyrostlo celkem 109 nádherných nových bytů ve dvou tří až čtyřpodlažních viladomech rezidenčního projektu Nový Park Písnice A. V době dokončení jsou všechny byty vyprodány, což je u EKOSPOL a.s. pravidlem, zatímco u ostatních velkých developerů jen zbožným přáním.

Slavnostní otevření bytového areálu Nový Park Písnice A proběhlo v úterý 11.10.2011 za účasti novinářů a významných osobností veřejného života. Úvodního slova se ujal JUDr. Jan Wagner, náměstek ředitele Státního fondu rozvoje bydlení ČR, který vyzdvihl obdivuhodnou developerskou aktivitu společnosti EKOSPOL v posledním roce. Rezidenční projekt, postavený z vlastních finančních prostředků, dále ocenili Ing. Bohuslav Štancl, MBA, obchodně technický ředitel Svazu podnikatelů ve stavebnictví, a Ing. Jan Sadil, generální ředitel a předseda představenstva Hypoteční banky. Oboustranně špičkovou spolupráci se společností EKOSPOL pak vyzdvihl Josef Kotek, generální ředitel a předseda představenstva společnosti Wienerberger cihlářský průmysl, hlavního dodavatele stavebního materiálu. Ve stejném duchu hovořil i Ing. Oldřich Štercl, generální ředitel a místopředseda představenstva generálního dodavatele stavby, společnosti IMOS Brno. Závěrečné slovo a poděkování všem spolupracovníkům, kteří se na realizaci a prodeji dalšího velmi úspěšného rezidenčního projektu podíleli, na závěr přednesl RNDr. Evžen Korec, CSc., generální ředitel a předseda představenstva EKOSPOL a.s.

Nový Park Písnice A: Všechny byty vyprodány před dokončením!
Bytový areál „Nový Park Písnice A“ je v porovnání s konkurenčními developerskými projekty odlišný především ve dvou aspektech. Prvním je unikátní lokalita v Písnici, v místě, kde dosud nikdo tak rozsáhlý developerský projekt nikdy nerealizoval. Druhou odlišností pak je – jak už je u EKOSPOL a.s. zvykem – vynikající prodejnost projektu, kdy je v době dokončení celý bytový areál již vyprodán.

„V Písnici jsme vsadili na kombinaci vynikající lokality v těsném sousedství jednoho z největších přírodních parků v Praze s férovou konečnou cenou bytů tak, aby byly zájemcům dostupné. Díky tomu jsme zde dosáhli tak vynikajícího výsledku a připravujeme zde i naše další bytové projekty. Těsně před zahájením výstavby je v tuto chvíli bytový areál Nový Park Písnice B se 108 byty,“ pochvaluje si Evžen Korec, generální ředitel EKOSPOL.

Koncepce projektu
Bytový areál Nový park Písnice A tvoří dva tří až čtyřpodlažní viladomy s šikmými střechami, citlivě zapadající do okolní vilové zástavby. Nabízejí celkem 109 bytů s širokým výběrem optimalizovaných dispozic od 1+kk (27,8 m2) až po 4+kk (100,3 m2). Každý byt má balkon či terasu, všechny byty v přízemí navíc mají navrženy atraktivní předzahrádky. Mezi domy je pak vybudováno podzemní parkoviště se samostatnými garážovými boxy a dalšími objekty vybavenosti pro nové majitele bytů.

Projekt je navržen v duchu symbiózy člověka s přírodou tak, aby jeho obyvatelé neustále cítili dotyk přírody a zároveň měli k dispozici všechny výhody spojené s životem ve městě. Dostatek zeleně mezi domy i v jejich bezprostředním okolí určitě dokonale poslouží k procházkám i k aktivnímu trávení volného času.Kontakt:

Milan Jankovský
PR & marketing
marketing.2@ekospol.cz
www.ekospol.cz/?utm_source=tiskovky
602124696
233372021


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 12. 10. 2011 12:39
Kategorie: Reality
Název zdroje: EKOSPOL a.s. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Prodáváme nejlevnější nové byty po celé Praze! 1+kk za 1,4 mil., 2+kk za 1,7 mil., 3+kk za 2,7 mil. Kč! Výrazné slevy na byty na Barrandově, v Kyjích, Uhříněvsi, Písnici, Měcholupech a Vinoři. 19 let na špičce trhu, 8 000 klientů. Stavíme výhradně z vlastních finančních prostředků - 100% jistota dokončení stavby!
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.