Představujeme nové vedení města | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Představujeme nové vedení města


Zastupitelé města Lanškrouna na svém zasedání dne 21.12.2011zvolili místostarostou města Bohumila Bernáška (ČSSD) a do rady města Zdeňka Baboráka (ČSSD) a Ladislava Vernera za KDU-ČSL.

Ing. Bohumil Bernášek se narodil v roce 1953 v Ústí nad Orlicí, vystudoval Vysoké učení technické v Brně, fakultu elektrotechnickou. V minulosti působil jako učitel, zástupce ředitele i ředitel Střední průmyslové školy a Středního odborného učiliště Lanškroun. V posledních letech byl osobou samostatně výdělečně činnou.
Členem zastupitelstva města je už třetí volební období (od roku 2002), jako zastupitel se věnoval zejména oblasti výchovy mládeže (pracoval v komisi pro výchovu a vzdělávání) a činnosti kontrolní (byl členem kontrolního výboru). Pan Bernášek je v současné době členem Výboru Zastupitelstva Pardubického kraje pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost. V Lanškrouně žije od dětství.
Ing. Ladislav Verner se narodil v roce 1957. Je jednatelem a majitelem perspektivní lanškrounské strojírenské společnosti SOMA spol. s.r.o. (http://www.soma-eng.com/). Členem zastupitelstva města je třetí volební období (od roku 2002), už předtím pracoval v zastupitelstvu ve volebním období 1990 – 1994. V minulém volebním období byl členem rady města a věnoval se zejména strategickým záležitostem. Ladislav Verener vyrostl na Lanškrounsku.
Mgr. Zdeněk Baborák se narodil v roce 1950, pracuje jako ředitel kina - příspěvkové organizace zřízené městem Lanškroun. Členem zastupitelstva města je od roku 1998. V minulém volebním období byl členem rady města a věnoval se zejména občanským a majetkovým záležitostem. V Lanškrouně žije od dětství.
Kontakt:

Drahomíra Lišková
Referentka kanceláře starosty a tajemníka
drahomira.liskova@mulanskroun.cz
465 385 226


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 13. 1. 2012 8:45
Kategorie: Veřejná správa
Název zdroje: Město Lanškroun (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Územně samosprávní celek
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.