Editovano (formular neprijima nektere znaky): Pozvánka na koncert: BRIKCIUS V ŘETĚZOVÉ I. & PRAHA - BRNO: 6 SOUDOBÝCH SKLADATELŮ PRO VIOLONCELLO SÓLO V INTERPRETACI FRANTIŠKA BRIKCIA | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Editovano (formular neprijima nektere znaky): Pozvánka na koncert: BRIKCIUS V ŘETĚZOVÉ I. & PRAHA - BRNO: 6 SOUDOBÝCH SKLADATELŮ PRO VIOLONCELLO SÓLO V INTERPRETACI FRANTIŠKA BRIKCIA


Jste zváni na koncert Brikcius v Řetězové I. & Praha - Brno: 6 soudobých skladatelů pro violoncello sólo v interpretaci Františka Brikcia českého violoncellisty Františka Brikcia, který se koná v sobotu 23. července 2011, od 19:00 hodin, v Galerii Art Space Řetízek (Řetězová 7, Praha 1, suterén). Vstupné v místě konání koncertu, vzhledem k omezené kapacitě sálu doporučujeme zakoupit si vstupenky co nejdříve.

František Brikcius zde zahraje skladby předních pražských a brněnských skladatelů. Mimo jiné bude uvedena Sonata (1987) od Luboše Fišera a Stopy (2005, Festival Violoncello 2005 v Bruselu) od české skladatelky a varhanice Ireny Kosíkové. Dále na koncertě zazní díla Jiřího Matyse, Petra Hejného, Jana Jiráska, Luboše Fišera, Miloše Štědroně a Ireny Kosíkové. Projekt se konal pod záštitou Václava Havla.

Koncerty Praha - Brno: 6 soudobých skladatelů pro violoncello sólo v interpretaci Františka Brikcia a Tartiniho LArte dellArco v interpretaci Františka Brikcia byly uvedeny v rámci koncertního turné Brikcius Cello Tour 2007 v České republice, Belgii, Bulharsku, Francii, Itálii, Rakousku, Rusku a Velké Británii.

Přihlaste se do newsletteru NOVINKY ČESKÉHO VIOLONCELLISTY FRANTIŠKA BRIKCIA a vyhrajte v červencových NOVINKÁCH volné vstupenky na koncert Brikcius v Řetězové I..

Příští violoncellový koncert violoncellisty Františka Brikcia Brikcius v Řetězové II. (J.S. Bach. M. Reger, G. F. Haendel) v Galerii Art Space Řetízek, se bude konat v sobotu 27. srpna 2011.

Ve spolupráci s Art Space Řetízek. Více informací na http://www.Brikcius.com , http://www.Artspace-Retizek.wz.cz a http://www.iKosik.com .BRIKCIUS V ŘETĚZOVÉ I.
& PRAHA - BRNO: 6 SOUDOBÝCH SKLADATELŮ PRO VIOLONCELLO SÓLO V INTERPRETACI FRANTIŠKA BRIKCIA

Jiří Matys: Fantasie a Rondo (1982)
Petr Hejný: Kovová sonáta (1983)
Jan Jirásek: Dilema (1987)
Luboš Fišer: Sonata (1987)
Miloš Štědroň: Tance krále Leara (1995)
Irena Kosíková: Stopy (2004)

František BRIKCIUS - violoncello

Sobota 23. července 2011, 19:00 hodin, Art Space Řetízek (Řetězová 7, Praha 1, suterén)Fotografie & tisková zpráva:
http://www.Brikcius.com/Images/Brikcius.7Svici.jpg
http://www.Brikcius.com/doc/PressKit/PrahaBrno.doc

Odkazy:
http://www.Brikcius.com
http://www.Artspace-Retizek.wz.cz
http://www.iKosik.com
http://www.FaceBook.com/pages/Frantisek-Brikcius/175193328646


========================

press @ Brikcius.com
http://www.Brikcius.com

========================

Kontakt:

MgA. František Brikcius
press@brikcius.com
http://www.Brikcius.com


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 12. 7. 2011 15:48
Kategorie: Kultura
Název zdroje: Brikcius.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Český violoncellista František Brikcius. Více informací o Františku Brikciovi a jeho projektech (např. Praha - Brno: 6 soudobých skladatelů pro violoncello sólo v interpretaci Františka Brikcia, Tartiniho L Arte dell arco v interpretaci Františka Brikcia, 7 Svící, Weinberger Tour, Duo Brikcius - 2 Cellos Tour, MAKANNA & eSACHERe) je k dispozici na webových stránkách http://www.Brikcius.com .
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.