Portál bab.la a blog Lexiophiles dnes zahajují soutěž o 100 největších jazykových nadšenců roku 2012! | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Portál bab.la a blog Lexiophiles dnes zahajují soutěž o 100 největších jazykových nadšenců roku 2012!


Jazykový portál bab.la a jazykový blog Lexiophiles vyhlašují soutěž o 100 největších jazykových nadšenců roku 2012. Je to pravděpodobně nejrozsáhlejší jazyková soutěž tohoto druhu a letos slaví páté výročí. Od svého spuštění v roce 2008 neustále roste: Loni přilákala přes 700 soutěžících, kteří celkem získali více než 45 000 hlasů.

(Hamburk, 2. května 2012) Jazykový portál bab.la a jazykový blog Lexiophiles vyhlašují soutěž o 100 největších jazykových nadšenců roku 2012. Je to pravděpodobně nejrozsáhlejší jazyková soutěž tohoto druhu a letos slaví páté výročí. Od svého spuštění v roce 2008 neustále roste: Loni přilákala přes 700 soutěžících, kteří celkem získali více než 45 000 hlasů.

Soutěž si klade za cíl najít největší jazykové nadšence napříč všemi jazyky světa. Hledá se na blozích a po loňské kladné zkušenosti i na Facebooku a na Twittru. Všichni účastníci jsou rozděleni do čtyř kategorií: blogy o učení jazyků, blogy jazykových odborníků, jazykové profily na Facebooku a jazykové profily na Twittru.

Každoroční soutěž je založena na spolupráci portálu bab.la, blogu Lexiophiles a uživatelů. V první fázi uživatelé nominují blogy a profily na Twittru a na Facebooku a poté hlasují pro své favority. Celkové hodnocení je založeno z poloviny na hlasech uživatelů a z poloviny na objektivních kritériích.

Nominace byly zahájeny dnes a trvají do 13. května. Hlasování začne 15. května a bude ukončeno 28. května. Výsledky budou zveřejněny 31. května.

Podrobnosti o soutěži naleznete zde:
http://www.lexiophiles.com/language-lovers-toplist/top-100-language-lovers-2012-nominate-your-favourite-now
Kontakt:

Kateřina Šedo
Koordinátorka českého obsahu
katerina@bab.la
http://cs.bab.la
+49 40 707080950


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 2. 5. 2012 15:54
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: bab.la GmbH (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
O blogu Lexiophiles a portálu bab.la:

Jazykový blog Lexiophiles (http://www.lexiophiles.com) je provozován jazykovým portálem bab.la. Mezinárodní tým blogerů zde píše o jazycích a kultuře jak v angličtině, tak v dalších jazycích.
bab.la (http://bab.la/) je interaktivní jazykový portál, který zcela zdarma nabízí překladové slovníky, slovíčka na kartičkách, jazykové testy a jazykové hry. V současné době je dostupný v 21 jazycích (anglicky, arabsky, čínsky, česky, dánsky, nizozemsky, v esperantu, francouzsky, německy, hindsky, italsky, japonsky, korejsky, polsky, portugalsky, rumunsky, rusky, španělsky, svahilsky, švédsky a turecky) a funguje na principu Wikipedie, což uživatelům umožňuje spoluvytvářet obsah a poskytovat zpětnou vazbu. bab.la byla založena v roce 2007 Dr. Andreasem Schroeterem a Patrikem Ueckerem.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.