Otec u porodu zdarma | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Otec u porodu zdarma


Přítomnost otce u porodu je dnes zcela běžná. Přesto, že se ne každý nastávající otec rozhodne doprovázet svou partnerku až na porodní sál, stále více žen považuje jejich přítomnost za samozřejmou. Jakou roli ale hraje při rozhodování otců poplatek za tento jedinečný autentický zážitek?

Ceny za doprovod rodičky se pohybují od 300 Kč do 1 000 Kč. ZP M-A vychází budoucím rodičům vstříc a umožňuje otcům účast u porodu zcela zdarma. V rámci smluvních ujednání mohou nastávající maminky ve vybraných nemocnicích obdržet záznam plodu na médiu, bezplatný předporodní kurz, či právě doprovod na porodní sál bez poplatku. A jak na porod reagují novopečení tatínkové? „ Jsem velmi šťastný, že jsem byl u narození Ondřeje, byl to neuvěřitelný zážitek na celý život,“ potvrdil nám šťastný táta Vašek, „zvlášť manželka Jana byla velmi ráda, že jsem byl na porodním sále stále v její blízkosti. Byla klidnější a porod tak proběhl velice hladce.“ A ještě doplnil „Všem tátům bych přál, aby si mohli takový zážitek dopřát“.
A kde je pro pojištěnce ZP M-A otec u porodu zdarma? Například v Kladně, Děčíně, Brně, Olomouci, Prostějově, Přerově a v dalších městech.
Kontakt:

Zuzana Brávníková
PR
zuzana.bravnikova@zpma.cz
312 258 129


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 6. 8. 2009 10:16
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Zdravotní pojišťovna METAL-ALIANCE (ověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.