Ojedinělý vzdělávací program Executive BBA Profesionální asistent/ka na London International Graduate School (LIGS) | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Ojedinělý vzdělávací program Executive BBA Profesionální asistent/ka na London International Graduate School (LIGS)


Praha 12. 9. 2011 - London International Graduate School (LIGS) od 1. října 2011 nově otevírá ojedinělý vzdělávací program Executive BBA Profesionální asistent/ka speciálně určený pro asistentky, asistenty, office manažery či office manažerky, tajemnice a tajemníky.

„Cílem programu BBA Profesionální asistent/ka je umožnit asistentkám a asistentům v ucelené formě získat a rozšířit si vědomosti, znalosti a praktické dovednosti vedoucí k vyšší efektivnosti a kvalitě spolupráce s jejich manažerkami a manažery,“ řekl Jiří Štegl, managing director LIGS. „Celý program je koncipován s důrazem na maximální využitelnost získaných poznatků a dovedností v praxi a s ohledem na pracovní časovou vytíženost cílové skupiny,“ doplnil Jiří Štegl.

Program BBA Profesionální asistent/ka je rozložen do dvou semestrů a v průběhu celého programu účastníci absolvují celou řadu workshopů a praktických tréninků. Každý předmět je zakončen odevzdáním seminární práce a ústní zkouškou. V každém semestru se koná jeden dvoudenní tutoriál, na kterém probíhají workshopy a praktické tréninky. Program je ukončen zpracováním a odevzdáním závěrečné práce a její obhajobou u ústní zkoušky.

Vzdělávání v programu by mělo umožnit absolventům profesní i osobní rozvoj a na závěr získat profesní titul BBA. Úspěšní absolventi programu BBA pak mohou pokračovat v dalším profesním vzdělávání na LIGS a získat titul MBA (Master of Business Administration).


Pro více informací nás prosím neváhejte kontaktovat:

Jiří Štegl, MBA
managing director
London International Graduate School
telefon: 800 888 797
mobilní telefon: +420 724 323 926
e-mail: jstegl@ligschool.com
webové stránky: www.ligschool.com

Stručně o London International Graduate School (LIGS)

LIGS nabízí 20 specializací distančních manažerských programů Executive BBA, MBA a LLM a Interactive Online BBA a MBA v českém jazyce. Cílem a posláním institutu manažerského vzdělávání LIGS je přinášet kvalitní profesní manažerské vzdělávací programy BBA, MBA a LLM v českém jazyce založené na moderních a efektivních principech a postupech, jež lze bezprostředně uplatnit v každodenním manažerském a pracovním životě.

LIGS je držitelem mnoha akreditací a certifikací, včetně například certifikátů kvality ISO, certifikátu Kvalitní firma a spolupracuje s mnoha partnery. Manažerské programy BBA, MBA a LLM jsou akreditovány u American Association for Higher Education and Accreditation (AAHEA) v USA.


LIGS neustále zkvalitňuje své služby a manažerské programy BBA, MBA a LLM, a proto zřídil Vědeckou radu LIGS, která sleduje trendy ve vývoji manažerského vzdělávání.

Kontakt:

PhDr. Pavel Makovský, MBA
managing partner
makovsky@ligschool.com
www.ligschool.com
731705826
242408604


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 12. 9. 2011 16:24
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: London International Graduate School (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
London International Graduate School je součástí vzdělávací, personální a poradenské společnosti Mc Arthur & Mc Wide s.r.o. Společnost nabízí manažerské programy MBA, LLM a BBA v ČJ.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.