Obrana před střevní infekcí EHEC? Zvýšená hygiena! | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Obrana před střevní infekcí EHEC? Zvýšená hygiena!


Nebezpečná forma střevní infekce EHEC byla již prokázána u více než 1.800 lidí z celé Evropy, 19 jich již zemřelo (potvrzený údaj k 4. červnu 2011). Jak se před střevní infekcí můžeme bránit? Jednou ze základních podmínek ochrany zdraví lidí je zvýšená hygiena.

Nebezpečná forma střevní infekce EHEC byla již prokázána u více než 1.800 lidí z celé Evropy, 19 jich již zemřelo (potvrzený údaj k 4. červnu 2011). Jak se před střevní infekcí můžeme bránit? Jednou ze základních podmínek ochrany zdraví lidí je zvýšená hygiena.

Společnost Krásný – zdravotnická technika s.r.o. nabízí francouzské dezinfekční prostředky STÉRIDINE, které byly laboratorně testovány a mají prokázanou účinnost na bakterii Escherichia coli. Tato bakterie žijící v tlustém střevě teplokrevných živočichů je jedním z nejdůležitějších zástupců střevní mikroflóry a její přítomnost je nezbytná pro správný průběh trávicích procesů ve střevě.

Přestože většina zástupců tohoto bakteriálního rodu bývá pro svého hostitele neškodná, některé kmeny escherichie jsou pro lidské tělo patogenní a jsou příčinou infekce, která může mít projevy od obyčejného průjmu až po úplavičná onemocnění a těžké krvácivé průjmy.

Doporučujeme vám používat dezinfekci ovzduší, která je vhodná k použití na WC, v menších ambulancích, vyšetřovnách a podobně. Jedná se o přípravek BACTINYL AIR - 500ML, který prodáváme v praktické dóze s rozprašovačem. Dále doporučujeme sprej BACTINYL PUR - 150ML. Aerosolové provedení výrobku umožňuje rychlou aplikaci a okamžitý účinek. Malé balení je vhodné k nošení v kapse pláště nebo kabelce a budete ho mít stále při ruce.

Zmíněná dezinfekce ovzduší je vhodná jako prevence střevní infekce EHEC, nicméně je dobré využít i další dezinfekční přípravky na nádobí, na hračky, na ruce anebo na vytírání.

Přehled doporučených dezinfekčních prostředků:

Dezinfekce na ovzduší: BACTINYL AIR - 500ML + BACTINYL AIR – 5L + BACTINYL PUR - 150ML

Dezinfekce na nádobí: BAXIOL.SID – 5L Používá se na hrnce a kastroly, talíře a příbory, skleničky a hrnečky, tácy.

Dezinfekce na hračky: PRO´WIPE – 50 ubrousků. Ubrousky jsou určené k otírání nábytku, hraček, pomůcek a to i takových, které může dítě olizovat. Tento výrobek je schválený pro pediatrii a potravinářské provozy.

Dezinfekce na ruce: dezinfekční mýdlo ASEPTIL LOTION – 1L Výrobek je určený zvláště citlivým osobám, které trpí nejrůznějšími alergiemi a jinými reakcemi. +ASEPTIL – 40 ubrousků + ASEPTIL 100 ubrousků

Dezinfekce na vytírání: SANICID 5 DDI – 1L + SANICID 5 DDI – 5L Dezinfekce je určená k používání v potravinářských provozech zdravotnických zařízení veškerého typu, včetně pediatrie a kojeneckých ústavů. Používá se k vytírání podlah a otírání dlaždicového obložení kuchyní a jídelen, mytí a otírání kuchyňských spotřebičů, včetně těch, které přicházejí do přímého kontaktu s potravinami, mytí a otírání stolů a židlí jídelen, pacientských stolků u lůžek apod.

Máte jakékoliv otázky k tématu dezinfekce?

Kontaktujte profesionála:

KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.
Politických vězňů 48
301 00 PLZEŇ
Non-stop linka: +420 603 864 348
e-mail: krasny@szo.cz
www.szo.cz
Jsme specialisté na zdravotnickou techniku, dezinfekce a také na redukční ventily.

Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 2

Vydáno: 6. 6. 2011 10:45
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: UNIWEB s.r.o. Plzeň (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Jsme marketingová agentura a kreativní webdesignové studio. Tvoříme webové prezentace, aplikace a eshopy již od roku 1997. Máme dlouholeté zkušenosti a široké portfolio spokojených klientů. Používáme vlastní redakční systém UNIWEBSET, který umožňuje komfortní editaci obsahu stránek pro počítačové laiky a zároveň nijak neomezuje zkušené profesionály. Nabízíme marketingové poradenství.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.