Noční dobrodružství v Centru volného času | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Noční dobrodružství v Centru volného času


Poslední lednový víkend proběhlo v Centru volného času na Baťově nocování, které bylo zaměřené na teamové hry a soutěže.

Ústřední motivem byla teamová hra „Hledání pokladu dle pergamenových map“. „Děti byly rozděleny na dva teamy a pět map je mělo po dvou různých trasách dovést až ke společnému pokladu. V hledání a plnění různých úkolů po trase dětem nevadila tma ani mrazivé počasí. Odměnou jim byla společně nalezená truhlička, jejíž obsah byl tajemstvím až do zahájení večerní diskotéky,“ uvedla Eva Doležalová, vedoucí oddělení odloučeného pracoviště Centra volného času DDM Sluníčko.
Po venkovním dobrodružství děti zahřál čaj a bramborový gulášek na večeři. Posilněny pak mohly pokračovat v dalších hrách a soutěžích, při kterých se všichni velmi dobře bavili. Se začátkem diskotéky se přiblížilo i očekávané odhalení pokladu. Po otevření truhly v ní každý účastník našel dva svítící náramky a různé neonové rekvizity na oblíbenou diskotéku. Celé Centrum pak krásně svítilo až do rána.
Ráno po vydatné snídani, při které nesměla chybět dětmi nejoblíbenější „nutelová pomazánka“, program pokračoval řadou připravených teamových her až do příchodu rodičů. „Domů se nikomu nechtělo, což je vždy největší odměnou pro nás všechny, kteří celou akci připravujeme. Již nyní se těšíme na další nocování, které se ponese ve valentýnském duchu a proběhne v termínu 11. - 12. února 2011,“ dodala Doležalová.
Kontakt:

Mgr. Lenka Krupková
tisková mluvčí města Otrokovice
lenka.krupkova@muotrokovice.cz
723606758
577680449


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 1. 2. 2011 15:45
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Město Otrokovice (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Město Otrokovice leží v západní části Zlínského kraje, na rozhraní tří regionů: Valašska, Slovácka a Hané - a tak se i v povaze našich obyvatel snoubí hanácká rozvážnost s valašsky tvrdou pracovitostí a slováckým temperamentem. Naše město vzniklo spojením někdejších samostatných obcí Otrokovice a Kvítkovice.

Otrokovice jsou moderním průmyslovým sídlem, jehož rozvoj byl založen ve třicátých letech 20. století výstavbou Baťových závodů a dynamiku nabral v sedmdesátých letech minulého století v souvislosti s otevřením nové pneumatikárny. V současné době je město Otrokovice se svými téměř 19 tisíci obyvateli šestým největším městem Zlínského kraje a je centrem mikroregionu zahrnujícího obce s celkovým počtem téměř 35 000 obyvatel. Svou polohou na důležitých silničních a železničních tazích jsou Otrokovice vstupní branou Zlínského kraje.

Občan města i jeho návštěvník tady najde příjemné místo k bydlení a práci, ale také k rekreaci, sportu a zábavě, místo s širokou nabídkou vzdělávacích možností a služeb.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.