Nemocnice Na Bulovce zahajuje NONSTOP provoz lékárny | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Nemocnice Na Bulovce zahajuje NONSTOP provoz lékárny


Od 1. ledna 2012 začne fungovat v areálu Nemocnice Na Bulovce lékárna NONSTOP. Lékárna je umístěna u hlavního vchodu do areálu nemocnice.

Normální pracovní doba bude každý den od 7 do 19 hod., tzv. pohotovostní režim (tzn. výdej léků přes okénko po zazvonění) bude od 19 do 7 hod.

Od listopadu také funguje v areálu druhá nemocniční lékárna (výdejna léků pro veřejnost) v přízemí Ústavu radiační onkologie (pavilon A, budova č. 6). Zde je provozní doba od pondělí do pátku od 7,30 - 15,30 hod.








Kontakt:

Martin Šalek
tiskový mluvčí
martin.salek@bulovka.cz
www.bulovka.cz
+420 602 316 908
+420 266 084 603


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 30. 12. 2011 11:59
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Nemocnice Na Bulovce (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Nemocnice na Bulovce poskytuje dospělým i dětem ambulantní a lůžkovou základní, specializovanou a zvláště specializovanou diagnostickou a léčebnou péči, jejích součástí jsou i nezbytná preventivní opatření. Zdravotní služby poskytuje ve spádové oblasti vymezené MZ ČR i na území celé České republiky.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.