Na Olympiádu do Pekingu už za 16 300 korun | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Na Olympiádu do Pekingu už za 16 300 korun


V rámci letních akcí nabízí náš největší prodejce letenek, společnost STUDENT AGENCY, akční ceny letů do Asie. Stále jsou k dostání také letenky na letní Olympijské hry v Číně. Cena zpáteční letenky do Pekingu začíná už na 16 300 korunách i s poplatky.

S blížícím se termínem Olympiády sice kolísá dostupnost letů v závislosti na jednotlivých dnech, přesto lze podle obchodní ředitelky pro prodej letenek ve STUDENT AGENCY, Věry Janičinové, odletět na Hry za stále velmi dobrou cenu. „Pro ty, co nejsou omezeni termínem, má STUDENT AGENCY skvělou zprávu, letenku z Prahy do Pekingu lze nyní koupit už za 18 000 korun včetně poplatků, z Vídně je pak cena letenek ještě nižší, necelých 16 300 korun,“ potvrzuje ředitelka.

Od počátku letošního roku eviduje STUDENT AGENCY 25% nárůst prodeje letenek na asijský kontinent. „Asie se stala v posledních letech oblíbenou destinací českých cestovatelů. Větší konkurence leteckých společností v této oblasti tak snížila i ceny letenek. Dříve jste se do Asie dostali za několik desítek tisíc korun, dnes můžete letět za 15 000 korun,“ porovnává dostupnost východu Věra Janičinová.

Za nízké ceny lze nyní u STUDENT AGENCY pořídit letenky také do Nagoye, Soulu nebo Bombaje, s návratem až do konce listopadu. Např. zpáteční let z Prahy do Bombaje vyjde včetně poplatků na 14 500 korun, z Vídně do Soulu a zpět lze letět už za
12 000 korun i s poplatky.Kontakt:

Michaela Winklerová
PR manager
michaela.winklerova@studentagency.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 14. 7. 2008 10:06
Kategorie: Cestování
Název zdroje: STUDENT AGENCY, s.r.o. (ověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.