Metropolitní spořitelní družstvo otevírá pobočku v Olomouci | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Metropolitní spořitelní družstvo otevírá pobočku v Olomouci


V pondělí 11. července dopoledne se v Olomouci na Sokolské ulici otevře nová pobočka Metropolitního spořitelního družstva (MSD). Olomouc se tak po Praze a Brně stane dalším městem, kde má MSD, které se v současné době řadí mezi nejstabilnější a kapitálově nejsilnější družstevní záložny, pobočku.

Metropolitní spořitelní družstvo působí v ČR již téměř deset let a svým členům z řad občanů i podnikatelů nabízí vkladové produkty, které díky úrokové sazbě až do maximální výše 4,8% p.a. dlouhodobě patří k nejvýhodnějším na českém finančním trhu.
„K otevření nové pobočky nás vedl zvýšený zájem klientů, který jsme zaznamenali již v loňském roce,“ vysvětluje Petr Jánský, předseda představenstva MSD. „V současnosti máme téměř 4 tisíce členů. Abychom mohli zajistit stejně kvalitní služby pro nové i stávající klienty, otevíráme tuto novou pobočku v Olomouci. Na sklonku roku se pak chystáme otevřít ještě jednu pobočku v Plzni, pro kterou aktuálně hledáme vhodné prostory.“
MSD si zakládá na tom, že nabízí individuální přístup, který zajistí maximální pohodlí a také diskrétnost. Termín si klient vždy objednává předem na stránkách metunion.eu. „Ke svým členům máme individuální přístup. Z tohoto důvodu jsme zvolili rezervační systém pro objednání, který dává členům jistotu, že čas strávený na pobočce bude věnován pouze jim,“ upřesňuje Petr Jánský.
Základní rozdíl mezi bankou a spořitelním družstvem spočívá v tom, že podmínkou pro vstup do družstva je vždy založení členství a složení základního členského vkladu. Klient se tedy stává, na rozdíl od banky, zároveň i podílníkem spořitelního družstva. „Vklady našich klientů jsou však stejně jako v případě vkladů v bance ze zákona 100% pojištěny až do výše 100 tisíc EUR,“ dodává pan Jánský.
Kontakt:

Adéla Dittmannová
PR manager
dittmannova@ibc.cz
www.metunion.eu
737650721


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 8. 7. 2011 16:03
Kategorie: Finance
Název zdroje: E-centrum (ověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.