LION Helicopters se stává zakládajícím členem evropské sítě předních vrtulníkových škol - Leading Helicopter Academies (LHA) | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


LION Helicopters se stává zakládajícím členem evropské sítě předních vrtulníkových škol - Leading Helicopter Academies (LHA)


STÁHNOUT tiskovka-foto.jpg (maximální velikost 0,5 MB)

Hradec Králové, 15. června - Společnost LION Helicopters s domovskou základnou na letišti v Hradci Králové, která za 10 let své činnosti vycvičila řadu pilotů vrtulníků různých úrovní od soukromých přes obchodní až po piloty letecké záchranné služby a letecké instruktory, se stala jedním z deseti zakládajících členů evropské sítě předních vrtulníkových škol - Leading Helicopter Academies (LHA). LION Helicopters je zatím první a jedinou vrtulníkovou leteckou školou ze střední a východní Evropy, která je v LHA zastoupena. Díky LHA mohou klienti společnosti LION Helicopters získat jedinečné výhody, jako je široká škála výcvikových podmínek, mezinárodní prostředí a zkušenosti, stejně jako kontakty a sdílené informace o volných pracovních místech, a to jak v rámci pilotního výcviku, tak v rámci rozvoje kariéry pilotů vrtulníků.

Nové seskupení předních evropských leteckých škol, které zahrnuje taková jména, jako jsou European Helicopter Center, Heli Austria Flight Academy a Mountainflyers, si klade za cíl poskytovat zájemcům o létání s vrtulníkem špičkové a komplexní služby prostřednictvím společné flotily 150 vrtulníků, 80 leteckých instruktorů a 22 základen pro téměř 16 000 výcvikových hodin ročně po celé Evropě. Zakládající členové dosud vycvičili více než 3 000 pilotů vrtulníků, po kterých je v celé Evropě stále větší poptávka. Zájemci o výcvik mohou díky LHA těžit nejen ze společných odborných znalostí a zkušeností, ale také z různých typů geografických prostředí a povětrnostních podmínek pro širokou škálu požadavků na výcvik a všechny úrovně pilotní kvalifikace.

"Jsme hrdí na to, že i jako malá škola jsme si svým přístupem k výcviku vysloužili pozvání stát se zakládajícím členem tohoto průkopnického uskupení," vysvětluje Jan Krčil, ředitel společnosti LION Helicopters s.r.o., a dodává: "Znalosti a zkušenosti jsou ve vrtulníkovém létání naprosto klíčové, možnost podělit se o ně s těmi nejlepšími, stejně jako uspokojit potřeby i těch nejnáročnějších klientů a pomoci jim uplatnit a dále rozvíjet jejich získané dovednosti v oboru, jsou hlavní výhodou, kterou můžeme díky LHA našim klientům poskytnout."
Kontakt:

Markéta Mudruňková
Communications&Sales Manager
mmudrunkova@lionheli.aero
www.lionheli.aero
+420 722 950 523


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 7

Vydáno: 17. 6. 2022 10:41
Kategorie: Doprava
Název zdroje: LION Helicopters s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
LION Helicopters je certifikovaná letecká škola (ATO), oficiální distributor, provozovatel a servisní středisko vrtulníků Guimbal Cabri G2 pro střední a východní Evropu. Společnost LION Helicopters s.r.o. se základnou na letišti v Hradci Králové poskytuje širokou škálu vrtulníkových služeb od zážitkových letů, leteckých prací až po výcvik nových pilotů a speciální kvalifikace. Provozuje celkem 6 vrtulníků Guimbal Cabri G2 a vycvičila několik desítek pilotů vrtulníků různých kvalifikací a instruktorů. Od roku 2022 je členem evropského seskupení předních vrtulníkových škol - Leading Helicopter Academies (LHA).
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.