Lidovci ukončí kampaň na Vysočině rozdáním rohlíků | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Lidovci ukončí kampaň na Vysočině rozdáním rohlíků


Chotěboř, Vysočina – V úterý 21. května můžete na několika místech v kraji potkat tým europoslance Tomáše Zdechovského (KDU-ČSL), který bude rozdávat rohlíky od místních pekařů se vzkazem: Nenechte se opít! Přímo Zdechovský je osobně bude rozdávat v Chotěboři, kde finišuje s kontaktní kampaní.

„Jako zdejší patriot a rodák jsem si pro závěrečné dny kampaně vybral samozřejmě Vysočinu, kde jsem i symbolicky kontaktní část kampaně začal. Rozdáváním rohlíků chci dát najevo, že nikdo „neopíjí rohlíkem“, své sliby myslím vážně a k případnému znovu získanému mandátu budu opět přistupovat jako ke službě lidem s nutnou pokorou a odpovědností,“ vysvětluje Zdechovský, který patří mezi nejpracovitější české europoslance a pomohl desítkám lidí i firem.

Do různých koutů Vysočiny jezdil celý mandát a systematicky se zabýval například pomocí obcím v okolí řeky Želivky. Společně se starosty, dalšími zastupiteli, drobnými zemědělci i ochranáři přírody proto vytvořil několik dotačních projektů, aby kraj Vysočina mohl pro svou obnovu využít evropských dotací. Volby do Evropského parlamentu se uskuteční 24. – 25. května. Lidé budou volit 21 zástupců.


Více informací:

1) http://zdechovsky.eu/novinky/lidovci-rozdavaji-rohliky-se-vzkazem-nenechte-se-opit

2) https://www.krajskelisty.cz/vysocina/10210-lide-odtud-utikaji-stat-se-chova-macessky-europoslanec-zdechovsky-vyrazi-na-turne-po-obcich-kolem-zelivky-projedname-postup-vuci-statu-ohledne-regionu-ktery-je-desitky-let-mrtvy.htm

3) https://www.idnes.cz/jihlava/zpravy/do-okoli-zelivske-prehrady-by-melo-prijit-sedm-miliard.A161112_2285720_jihlava-zpravy_mv/tisk


Kontakt:

Jitka Fialová
tisková mluvčí, PR manažer
fialova@zdechovsky.eu
www.zdechovsky.eu
+420777022156
+32 (0) 2 28 37


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 20. 5. 2019 14:32
Kategorie: Politika
Název zdroje: Tomáš Zdechovský, europoslanec (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Tomáš Zdechovský byl v roce 2014 zvolen za KDU-ČSL do Evropského parlamentu. Působí ve výboru pro občanské svobody, spravedlnost a vnitřní věci (LIBE), ve výboru pro rozpočet (BUDG) a je vice-koordinátorem za EPP ve výboru pro rozpočtovou kontrolu (CONT).
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.