Lidovci během pár dní zmodernizovali svá jednání | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Lidovci během pár dní zmodernizovali svá jednání


Praha – Současná opatření proti šíření nemoci COVID-19 přinesla i nečekaná pozitiva. Je jím například to, že KDU-ČSL, jedna z nejstarších politických stran v ČR, výrazně zmodernizovala svou komunikaci. Nejen jednání předsednictva, ale i členů celostátního výboru, poslanců, senátorů, europoslanců nebo stranické porady nyní probíhají díky moderním technologiím přes videokonference a uzavřené chaty. Strana tak chce předejít možné nákaze jejích členů a rychleji reagovat na současnou situaci.

„Jednáme teď na dálku. Nechceme být při současné mimořádné situaci pasivní, proto jsme se odhodlali k tomuto kroku, který by dříve neměl šanci projít. Pořád věříme v sílu osobního setkání a podání ruky, aktuálně je pro nás ale nejdůležitější akceschopnost a pomoc českým rodinám i firmám, kdy spoléháme na týmovou práci,“ komentuje u lidovců nečekanou změnu v přístupu europoslanec Tomáš Zdechovský, který má jako místopředseda strany pro komunikaci a koordinaci voleb ze změny upřímnou radost, protože to šetří čas, peníze a umožňuje účast i těm, co jsou třeba momentálně v zahraničí.

Modernizace strany bude pokračovat

„Věřím, že se to kolegům zalíbí a minimálně v rámci předsednictva a koordinace krajů budeme v nové praxi pokračovat i po uvolnění karantén,“ doplňuje Zdechovský, který chce videokonference posunout i na krajskou a okresní úroveň, aby zvýšil akčnost a zajistila se větší účast při jednáních krajských a okresních výborů lidovců. Lidovci také investují více peněz do komunikace s členskou základnou a budou častěji diskutovat se svými členy přes on-line chaty.Vybrané ohlasy členů celostátního výboru na novinku:
https://www.facebook.com/zdechovsky/posts/10158323028299171
https://www.facebook.com/navratiljiri/posts/10213804347381695
https://twitter.com/vitulrych/status/1245018296262541312?s=20
Kontakt:

Jitka Fialová
tisková mluvčí, PR manažer
fialova@zdechovsky.eu
www.zdechovsky.eu
+420777022156
+32 (0) 2 28 37


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 3. 4. 2020 12:28
Kategorie: Veřejná správa
Název zdroje: Tomáš Zdechovský, europoslanec (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Tomáš Zdechovský byl v roce 2019 podruhé zvolen za KDU-ČSL do Evropského parlamentu. Je místopředsedou výboru pro zaměstnanost a sociální věci (EMPL), koordinátorem Evropské lidové strany ve výboru pro rozpočtovou kulturu (CONT), a dále působí ještě ve výboru pro občanské svobody, spravedlnost a vnitřní věci (LIBE).
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.