HARTMANN – RICO partnerem Lékaře roku | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


HARTMANN – RICO partnerem Lékaře roku


Společnost HARTMANN – RICO již druhý rok po sobě podpoří anketu Lékař roku. Ta se snaží zvyšovat prestiž lékařského povolání a zároveň dává pacientům i odborné veřejnosti možnost ocenit kvality těch, kteří pečují o naše zdraví.


„Lékaři v dnešních dnech bojují o lepší platy a zvýšení kreditu svého povolání. Alespoň v případě druhého požadavku jim můžeme díky této anketě vyjít přímo vstříc,“ říká Jiří Hlaveš, předseda Unie pacientů ČR, která Lékaře roku vyhlašuje.
Společnost HARTMANN – RICO se vedle role hlavního partnera ankety ujala i patronace cen v kategoriích Praktický lékař a Lékař s celoživotním přínosem v medicíně. V trojici základních ocenění, do nichž se řadí i Praktický lékař, se budou o cenu ucházet také lékaři všech odborných ambulancí (Lékař specialista) a lékaři nemocnic, léčebných ústavů a lůžkových oddělení (Lékař lůžkového zařízení).
Kromě pacientů mohou o svých favoritech hlasovat i odborníci. Ti budou následně oceněni ve třech odborných kategoriích – Jesseniova cena (lékař s největším přínosem pro pokrok v medicíně), Hippokratova cena (lékař, který vykonal čin lidskosti) a Lékař s celoživotním přínosem v medicíně.
Současně se samostatným osvětovým projektem UPČR proběhne celorepubliková veřejná sbírka podporující sdružení, zabývající se jednotlivými onemocněními.
Kontakt:

Irena Malá
PR manažerka
irena.mala@hartmann.info


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 16. 2. 2011 11:13
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: HARTMANN-RICO (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost HARTMANN-RICO a.s. je nejvýznamnějším výrobcem a distributorem zdravotnických prostředků
a hygienických výrobků v České republice. Vznikla v roce 1991 vstupem společnosti Paul Hartmann AG do tehdejšího podniku Rico Veverská Bítýška. Společnost je součástí mezinárodní skupiny HARTMANN se sídlem
v Heidenheimu v SRN. HARTMANN-RICO je prostřednictvím své dceřiné společnosti aktivní i na území Slovenské republiky, se sídlem v Bratislavě. V České republice má společnost tři výrobní závody: závod Veverská Bítýška, Havlíčkův Brod a Chvalkovice.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.