Festival pro Tibet proběhl úspěšně | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Festival pro Tibet proběhl úspěšně


10. ročník Festivalu pro Tibet, který zaštiťuje občanské sdružení MOST, zavítal 10. března také do Lanškrouna. Do kulturních akcí Festivalu ProTibet 2011 se zapojilo vedle Ostravy, Opavy, Olomouce, Pardubic a Prahy mnoho nadšenců a organizací po celé České republice. Výtěžek z dobrovolného vstupného, který činí Kč 2.783,-- bude předán prostřednictvím občanského sdružení rodinám postiženým letními povodněmi v Ladaku. Oba dokumenty přišlo do místního kina shlédnout téměř 50 osob.

10. ročník Festivalu pro Tibet, který zaštiťuje občanské sdružení MOST, zavítal 10. března také do Lanškrouna. Do kulturních akcí Festivalu ProTibet 2011 se zapojilo vedle Ostravy, Opavy, Olomouce, Pardubic a Prahy mnoho nadšenců a organizací po celé České republice.
Na začátku promítání paní starostka Mgr. Stanislava Švarcová poděkovala všem organizátorům této akce a v krátkosti seznámila přítomné s činností občanského sdružení MOST.
Výtěžek z dobrovolného vstupného, který činí Kč 2.783,-- bude předán prostřednictvím občanského sdružení rodinám postiženým letními povodněmi v Ladaku. Oba dokumenty přišlo do místního kina shlédnout téměř 50 osob.
Pomáhat, ale můžete dál zasláním dárcovské sms nebo se můžete stát členem klubu příznivců PROTIBET. Více informací naleznete na internetových stránkách občanského sdružení MOST, www.protibet.org.
Kontakt:

Drahomíra Lišková
Referentka kanceláře starosty a tajemníka
drahomira.liskova@mulanskroun.cz
www.lanskroun.eu
465 385 226


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 11. 3. 2011 12:54
Kategorie: Veřejná správa
Název zdroje: Město Lanškroun (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Územně samosprávní celek
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.