Europoslanec Zdechovský se setká s předsedou odborových svazů Josefem Středulou | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Europoslanec Zdechovský se setká s předsedou odborových svazů Josefem Středulou


Praha - V pondělí 16. února se ve 14.00 setká europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL) s předsedou Českomoravské konfederace odborových svazů Josefem Středulou. Hlavním tématem jednání bude sociální smír mezi zaměstnavateli a zaměstnanci.

„Jako dlouholetý podnikatel moc dobře znám náklady, které s sebou nese zaměstnávání lidí. Aby lidé měli odpovídající zaměstnání, musí zde být také odpovídající firmy, které budou moci vytvářet pracovní příležitosti,“ říká Zdechovský a dodává, že s předsedou Středulou bude také hovořit o spolupráci odborářů na evropské úrovni.
Na pracovním jednání se dotknou také tématu týkající rozpočtového plánování Evropské unie a toho, na jaké oblasti se Evropa bude v následujících letech specializovat a jak toho mohou využít zaměstnavatelé v České republice. „Velmi často se setkávám u podnikatelů a firem s názory, že je problém najít kvalifikovaného a loajálního pracovníka. Tyto hlasy od zaměstnavatelů bychom neměli brát na lehkou váhu,“ konstatuje Tomáš Zdechovský, který je člen rozpočtového výboru Evropského parlamentu.
Kontakt:

Eva Fruhwirtová
mediální poradce
fruhwirtova@zdechovsky.eu
www.zdechovsky.eu
+420 737 103 866
+32 (0) 2 28 37


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 2. 2015 17:53
Kategorie: Politika
Název zdroje: Tomáš Zdechovský, europoslanec (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Tomáš Zdechovský byl v roce 2014 zvolen za KDU-ČSL do Evropského parlamentu. Působí ve výboru pro občanské svobody, spravedlnost a vnitřní věci (LIBE), ve výboru pro rozpočtovou kontrolu (CONT) a v delegaci pro vztahy s Čínskou lidovou republikou.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.